Játékosok
Minden mutató a saját posztján belül van összemérve. A fejlécekre kattintva rendezhetsz.
ℹ
Poszt-szűrés nélkül a lista több poszt játékosait keveri. A számszerű
mutatók (CS/perc, sebzésrészesedés) posztonként eltérő skálán mozognak,
ezért a rendezés csak poszton belül összemérhető — válassz posztot,
ha rangsorolni akarsz.
| Játékos | Poszt | Csapat | Játszma▼ | Győzelem | Forma | KDA | Arany 15p? | Sebzés? | Pool? | Miben erős a posztján belül |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yike | Jungle | Karmine Corp | 281 | 46 % | GYGYVVVGYVVVV | 6.63 | +39 | 17 % | 33 | KDAArany / perc |
| Myrwn | Top | Movistar KOI | 251 | 50 % | GYGYGYVGYGYGYVVV | 4.38 | -22 | 23 % | 44 | Ward-rombolás / játszmaSebzésrészesedés |
| Elyoya | Jungle | Movistar KOI | 251 | 50 % | GYGYGYVGYGYGYVVV | 6.69 | +9 | 15 % | 35 | Ward / percKDA |
| Supa | Bot | Movistar KOI | 251 | 50 % | GYGYGYVGYGYGYVVV | 6.77 | +145 | 28 % | 23 | Aranykülönbség a sávban 15 percnélKDA |
| Alvaro | Support | Movistar KOI | 251 | 50 % | GYGYGYVGYGYGYVVV | 5.13 | +47 | 8 % | 22 | Aranykülönbség a sávban 15 percnél |
| BrokenBlade | Top | G2 Esports | 247 | 47 % | GYGYGYGYGYVGYGYGYGY | 5.18 | -12 | 21 % | 45 | KDAHalál / játszma |
| Caps | Mid | G2 Esports | 247 | 47 % | GYGYGYGYGYVGYGYGYGY | 6.47 | +231 | 25 % | 35 | Szintkülönbség 15 percnélCS-különbség 15 percnél |
| Hans Sama | Bot | G2 Esports | 247 | 47 % | GYGYGYGYGYVGYGYGYGY | 7.06 | +234 | 27 % | 25 | Aranykülönbség a sávban 10 percnélCS-különbség 15 percnél |
| Labrov | Support | G2 Esports | 240 | 48 % | GYGYGYGYGYVGYGYGYGY | 5.26 | +44 | 8 % | 24 | Aranykülönbség a sávban 15 percnél |
| Razork | Jungle | Fnatic | 227 | 44 % | GYGYVVVGYVVVGY | 5.81 | +77 | 17 % | 25 | Aranykülönbség a sávban 10 percnélSzintkülönbség 15 percnél |
| Jun | Support | GIANTX | 225 | 47 % | VVVVGYVGYVGYV | 5.07 | -11 | 8 % | 27 | nincs kiugró mutatója |
| Mikyx | Support | SK Gaming | 222 | 40 % | GYGYVVVVGYGYVV | 4.34 | +7 | 8 % | 30 | nincs kiugró mutatója |
| Canna | Top | Karmine Corp | 214 | 50 % | GYGYVVVGYVVVV | 4.81 | +150 | 23 % | 31 | Ward / percKDA |
| Oscarinin | Top | GIANTX | 200 | 42 % | VVVVGYVGYVGYV | 4.45 | -11 | 20 % | 34 | ÖlésrészvételKDA |
| Caliste | Bot | Karmine Corp | 193 | 50 % | GYGYVVVGYVVVV | 7.17 | +57 | 28 % | 21 | KDAHalál / játszma |
| Noah | Bot | GIANTX | 192 | 46 % | VGYGYVGYGYGYVVV | 6.04 | +10 | 28 % | 19 | CS-különbség 15 percnélÖlésrészvétel |
| Humanoid | Mid | Team Vitality | 190 | 43 % | GYGYGYVVVVVVV | 5.29 | +104 | 27 % | 28 | Arany / percSebzésrészesedés |
| Sheo | Jungle | Shifters | 190 | 41 % | VVVVGYVGYGYVV | 5.13 | +33 | 17 % | 31 | Sebzésrészesedés |
| Jackies | Mid | GIANTX | 188 | 54 % | VVVVGYVGYVGYV | 4.50 | -52 | 27 % | 32 | Sebzésrészesedés |
| ISMA | Jungle | GIANTX | 185 | 50 % | VVVVGYVGYVGYV | 5.19 | -11 | 15 % | 18 | nincs kiugró mutatója |
| nuc | Mid | Shifters | 185 | 44 % | VVVVGYVGYGYVV | 5.07 | -50 | 27 % | 24 | Sebzésrészesedés |
| Upset | Bot | Fnatic | 181 | 49 % | GYGYVVVGYVVVGY | 7.23 | +77 | 27 % | 23 | Halál / játszmaÖlésrészvétel |
| Jojopyun | Mid | Movistar KOI | 176 | 48 % | GYGYGYVGYGYGYVVV | 5.39 | +99 | 25 % | 25 | CS-különbség 15 percnélWard / perc |
| Carzzy | Bot | Team Vitality | 175 | 54 % | GYGYGYVVVVGYGYV | 5.26 | -44 | 28 % | 24 | Ward / percGyőzelmi arány |
| Vladi | Mid | Fnatic | 170 | 44 % | GYGYVVVGYVVVGY | 5.96 | -135 | 25 % | 22 | ÖlésrészvételKDA |
| Ice | Bot | Team Heretics | 167 | 45 % | VVVVVVVVVV | 6.34 | +2 | 27 % | 20 | Szintkülönbség 15 percnélCS-különbség 15 percnél |
| SkewMond | Jungle | G2 Esports | 159 | 52 % | GYGYGYGYGYVGYGYGYGY | 7.54 | +248 | 18 % | 24 | Szintkülönbség 15 percnélKDA |
| Lyncas | Jungle | Team Vitality | 139 | 55 % | GYGYGYVVVVGYGYV | 5.90 | -193 | 14 % | 25 | Ward / perc |
| Flakked | Bot | GIANTX | 131 | 50 % | VVVVGYVGYVGYV | 5.23 | -161 | 27 % | 24 | ÖlésrészvételWard / perc |
| Naak Nako | Top | Team Vitality | 129 | 53 % | GYGYGYVVVVGYGYV | 3.73 | +273 | 23 % | 29 | Arany / percCS-különbség 15 percnél |
| Parus | Support | Natus Vincere | 125 | 52 % | VGYVGYVGYVVVGY | 4.53 | -9 | 7 % | 21 | Ward / percÖlésrészvétel |
| Lot | Top | GIANTX | 107 | 50 % | VGYGYVGYGYGYVVV | 3.87 | -27 | 20 % | 19 | Ward-rombolás / játszma |
| kyeahoo | Mid | Karmine Corp | 104 | 60 % | GYGYVVVGYVVVV | 6.01 | +54 | 24 % | 17 | KDAWard-rombolás / játszma |
| Busio | Support | Karmine Corp | 104 | 60 % | GYGYVVVGYVVVV | 6.86 | +19 | 8 % | 19 | KDAArany / perc |
| Poby | Mid | Natus Vincere | 100 | 44 % | VGYVGYVGYVVVGY | 5.69 | -49 | 24 % | 19 | CS / percHalál / játszma |
| Wunder | Top | SK Gaming | 97 | 48 % | GYGYVVVVGYGYVV | 3.53 | -235 | 23 % | 26 | Ward / perc |
| Fleshy | Support | Team Vitality | 94 | 53 % | GYGYGYVVVVGYGYV | 5.87 | +139 | 8 % | 17 | Ward-rombolás / játszmaAranykülönbség a sávban 15 percnél |
| Stend | Support | Shifters | 90 | 42 % | VVVVGYVGYGYVV | 3.54 | -34 | 7 % | 20 | CS-különbség 15 percnélWard-rombolás / játszma |
| SamD | Bot | Natus Vincere | 83 | 51 % | VGYVGYVGYVVVGY | 4.47 | +6 | 28 % | 17 | CS / percArany / perc |
| Maynter | Top | Natus Vincere | 75 | 45 % | VGYVGYVGYVVVGY | 4.08 | -42 | 21 % | 17 | nincs kiugró mutatója |
| Rhilech | Jungle | Natus Vincere | 75 | 45 % | VGYVGYVGYVVVGY | 5.73 | +282 | 19 % | 18 | CS / percArany / perc |
| Larssen | Mid | GIANTX | 66 | 80 % | GYGYGYGYGYGYGYGYGYGY | 4.38 | +33 | 26 % | 18 | Győzelmi arányÖlésrészvétel |
| Rooster | Top | Shifters | 66 | 38 % | VVVVGYVGYGYVV | 3.57 | +305 | 23 % | 21 | CS / percÖlésrészvétel |
| Kamiloo | Mid | GIANTX | 64 | 53 % | VGYGYGYGYGYGYGYGYV | 2.92 | -239 | 26 % | 18 | Ward-rombolás / játszmaWard / perc |
| Trymbi | Support | Shifters | 64 | 45 % | GYVVGYVGYGYVVGY | 4.54 | -12 | 8 % | 16 | ÖlésrészvételSebzésrészesedés |
| Skeanz | Jungle | SK Gaming | 61 | 49 % | GYGYVVVVGYGYVV | 4.30 | -297 | 16 % | 13 | nincs kiugró mutatója |
| Daglas | Jungle | Team Heretics | 61 | 34 % | VVGYGYVVVVVV | 3.90 | -27 | 14 % | 17 | nincs kiugró mutatója |
| Lospa | Support | Fnatic | 60 | 50 % | GYGYVVVGYVVVGY | 5.67 | -164 | 6 % | 16 | Ward / perc |
| Boukada | Jungle | Shifters | 59 | 51 % | VVVVVGYVVGYV | 3.25 | -311 | 13 % | 18 | nincs kiugró mutatója |
| Tracyn | Top | Team Heretics | 55 | 27 % | VVGYGYVVVVVV | 2.91 | -101 | 22 % | 13 | CS / perc |
| Serin | Mid | Team Heretics | 55 | 27 % | VVGYGYVVVVVV | 3.99 | -334 | 26 % | 18 | nincs kiugró mutatója |
| Paduck | Bot | Shifters | 54 | 31 % | VVVVGYVGYGYVV | 3.49 | -344 | 29 % | 18 | Sebzésrészesedés |
| Jopa | Bot | SK Gaming | 52 | 42 % | GYGYVVVVGYGYVV | 4.49 | -96 | 30 % | 15 | SebzésrészesedésArany / perc |
| IgNar | Support | G2 Esports | 48 | 65 % | VGYVGYVGYGYGYGYGY | 4.82 | -79 | 7 % | 12 | CS / percHalál / játszma |
| Photon | Top | Movistar KOI | 46 | 54 % | GYGYGYVVGYGYGYGYGY | 3.81 | +185 | 25 % | 16 | SebzésrészesedésArany / perc |
| Way | Support | Team Heretics | 39 | 18 % | VVGYGYVVVVVV | 2.82 | -98 | 8 % | 14 | Ölésrészvétel |
| Empyros | Top | Fnatic | 38 | 53 % | VGYVVGYGYGYVVGY | 3.60 | -535 | 20 % | 10 | Ward / perc |
| Loopy | Support | G2 Esports | 37 | 78 % | GYGYGYGYGYGYVGYGYGY | 2.22 | -17 | 7 % | 14 | Győzelmi arányCS-különbség 15 percnél |
| LIDER | Mid | SK Gaming | 32 | 47 % | VGYGYVVVVVGYV | 3.08 | +41 | 23 % | 18 | CS / percArany / perc |
| FIESTA | Mid | Team Vitality | 29 | 55 % | GYGYGYVVVVGYGYV | 4.06 | +203 | 27 % | 13 | Aranykülönbség a sávban 15 percnélAranykülönbség a sávban 10 percnél |
| Rahel | Bot | Fnatic | 28 | 54 % | GYGYGYGYGYGYGYGYVGY | 5.13 | -82 | 28 % | 12 | Győzelmi arány |
| Peach | Jungle | Movistar KOI | 27 | 63 % | GYGYVVVGYGYVVGY | 4.37 | -119 | 13 % | 6 | ÖlésrészvételGyőzelmi arány |
| Soboro | Top | Fnatic | 22 | 45 % | GYGYVVVGYVVVGY | 3.69 | +445 | 24 % | 10 | CS-különbség 15 percnélSzintkülönbség 15 percnél |
| SlowQ | Mid | SK Gaming | 20 | 35 % | GYGYVVVVGYGYVV | 4.26 | -150 | 22 % | 13 | Ward / perc |
| Luon | Support | Shifters | 19 | 37 % | VVGYGYGYVVGYGYGY | 6.03 | +16 | 6 % | 9 | nincs kiugró mutatója |
| Hype | Bot | Team Heretics | 19 | 21 % | VVGYGYVVVVVV | 2.96 | -364 | 29 % | 10 | Sebzésrészesedés |
| Tao | Top | GIANTX | 11 | 82 % | VGYGYGYGYGYGYGYGYV | 1.55 | -203 | 21 % | 5 | Győzelmi aránySzintkülönbség 15 percnél |
| Yukino | Jungle | GIANTX | 11 | 82 % | VGYGYGYGYGYGYGYGYV | 3.22 | -119 | 18 % | 6 | Győzelmi arányCS-különbség 15 percnél |
| Prime | Support | GIANTX | 11 | 82 % | VGYGYGYGYGYGYGYGYV | 4.48 | -187 | 7 % | 6 | Győzelmi arányWard / perc |
| Baus | Top | Team Vitality | 11 | 55 % | GYGYGYVVVVGYVGY | 2.38 | -692 | 22 % | 7 | CS / perc |
| Velja | Jungle | Team Vitality | 11 | 55 % | GYGYGYVVVVGYVGY | 4.00 | -291 | 16 % | 6 | Ward-rombolás / játszma |
| Nemesis | Mid | Team Vitality | 11 | 55 % | GYGYGYVVVVGYVGY | 4.55 | -237 | 28 % | 6 | ÖlésrészvételSebzésrészesedés |
| Crownie | Bot | Team Vitality | 11 | 55 % | GYGYGYVVVVGYVGY | 4.41 | +67 | 25 % | 3 | Aranykülönbség a sávban 10 percnélWard-rombolás / játszma |
| Rekkles | Support | Team Vitality | 11 | 55 % | GYGYGYVVVVGYVGY | 8.09 | -74 | 10 % | 4 | Szintkülönbség 15 percnélCS-különbség 15 percnél |
zöld címke = legalább 0,75 szórásnyival jobb a poszttársainál
a fejlécre kattintva rendezhetsz