BrokenBlade Top
Sergen Çelik · G2 Esports ·
247 játszma · 116–131 (47 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Top játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYGYGYVGYGYGYGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 90 %
Champion pool
45
változatosság 0.88 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Sion 14×Kled 12×Gnar 11×Rumble 10×Yasuo 8×Kennen 7×Ambessa 6×Zac 6×Erősségek
KDA?
5.18
▲ +1.48
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 3.70 · 97. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.31
▲ −0.67
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 2.98 · 97. percentilis
Ward / perc?
0.46
▲ +0.05
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 0.40 · 77. percentilis
Gyenge pontok
Nincs kiugró gyengeség.
Minden mutató
Győzelmi arány?
47 %
▼ −2 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 49 % · 37. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-38
≈ −25
átlagos
· A Top poszt átlaga -13 · 43. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-12
≈ +23
átlagos
· A Top poszt átlaga -35 · 57. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-0.82
≈ −0.92
átlagos
· A Top poszt átlaga 0.10 · 43. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.04
▲ +0.07
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga -0.02 · 57. percentilis
KDA?
5.18
▲ +1.48
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 3.70 · 97. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.31
▲ −0.67
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 2.98 · 97. percentilis
Ölésrészvétel?
52 %
▲ +1 %
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 52 % · 57. percentilis
Sebzésrészesedés?
21 %
▼ −1 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 22 % · 23. percentilis
CS / perc?
7.92
▼ −0.24
kissé gyengébb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 8.16 · 23. percentilis
Arany / perc?
387.02
▲ +9.20
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 377.82 · 70. percentilis
Ward / perc?
0.46
▲ +0.05
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 0.40 · 77. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
5.89
≈ −0.00
átlagos
· A Top poszt átlaga 5.90 · 57. percentilis
Champion pool mérete?
45
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Top poszt átlaga 22.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| K'Sante | 41 | 17 % | 49 % | |
| Sion | 14 | 6 % | 50 % | |
| Renekton | 14 | 6 % | 29 % | |
| Kled | 12 | 5 % | 67 % | |
| Gnar | 11 | 4 % | 73 % | |
| Rumble | 10 | 4 % | 50 % | |
| Ornn | 10 | 4 % | 40 % | |
| Jax | 10 | 4 % | 40 % | |
| Yasuo | 8 | 3 % | 50 % | |
| Kennen | 7 | 3 % | 57 % | |
| Twisted Fate | 7 | 3 % | 43 % | |
| Galio | 7 | 3 % | 29 % | |
| Ambessa | 6 | 2 % | 83 % | |
| Zac | 6 | 2 % | 83 % | |
| Camille | 6 | 2 % | 50 % | |
| Aatrox | 6 | 2 % | 50 % | |
| Poppy | 6 | 2 % | 33 % | |
| Gwen | 6 | 2 % | 33 % | |
| Rek'Sai | 6 | 2 % | 17 % | |
| Gragas | 5 | 2 % | 60 % | |
| Dr. Mundo | 5 | 2 % | 20 % | |
| Shen | 4 | 2 % | 75 % | |
| Jayce | 4 | 2 % | 50 % | |
| Vayne | 3 | 1 % | 100 % | |
| Olaf | 3 | 1 % | 100 % | |
| Cho'Gath | 3 | 1 % | 33 % | |
| Yone | 3 | 1 % | 33 % | |
| Warwick | 3 | 1 % | 0 % | |
| Yorick | 2 | 1 % | 50 % | |
| Swain | 2 | 1 % | 50 % | |
| Varus | 2 | 1 % | 50 % | |
| Malphite | 2 | 1 % | 0 % | |
| Lee Sin | 1 | 0 % | 100 % | |
| Urgot | 1 | 0 % | 100 % | |
| Anivia | 1 | 0 % | 0 % | |
| Cassiopeia | 1 | 0 % | 0 % | |
| Sett | 1 | 0 % | 0 % | |
| Maokai | 1 | 0 % | 0 % | |
| Irelia | 1 | 0 % | 0 % | |
| Sejuani | 1 | 0 % | 0 % | |
| Skarner | 1 | 0 % | 0 % | |
| Volibear | 1 | 0 % | 0 % | |
| Akali | 1 | 0 % | 0 % | |
| Vladimir | 1 | 0 % | 0 % | |
| Zaahen | 1 | 0 % | 0 % |