Canna Top
Changdong Kim · Karmine Corp ·
214 játszma · 107–107 (50 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Top játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYVVVGYVVVV
utolsó 10 játszma · súlyozva 19 %
Champion pool
31
változatosság 0.83 — kiegyensúlyozott
Biztos pickek ?
Rumble 36×Jayce 20×K'Sante 10×Twisted Fate 7×Jax 5×Galio 4×Akali 4×Kennen 4×Erősségek
Ward / perc?
0.47
▲ +0.07
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 0.40 · 83. percentilis
KDA?
4.81
▲ +1.11
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 3.70 · 90. percentilis
Arany / perc?
391.29
▲ +13.47
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 377.82 · 83. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.44
▲ −0.54
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 2.98 · 90. percentilis
Gyenge pontok
Nincs kiugró gyengeség.
Minden mutató
Győzelmi arány?
50 %
≈ +1 %
átlagos
· A Top poszt átlaga 49 % · 50. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
101
▲ +114
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga -13 · 70. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
150
▲ +185
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga -35 · 70. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
1.98
▲ +1.88
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 0.10 · 70. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.07
▲ +0.09
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga -0.02 · 70. percentilis
KDA?
4.81
▲ +1.11
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 3.70 · 90. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.44
▲ −0.54
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 2.98 · 90. percentilis
Ölésrészvétel?
51 %
≈ −0 %
átlagos
· A Top poszt átlaga 52 % · 37. percentilis
Sebzésrészesedés?
23 %
▲ +0 %
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 22 % · 57. percentilis
CS / perc?
8.11
≈ −0.05
átlagos
· A Top poszt átlaga 8.16 · 37. percentilis
Arany / perc?
391.29
▲ +13.47
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 377.82 · 83. percentilis
Ward / perc?
0.47
▲ +0.07
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 0.40 · 83. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
6.23
▲ +0.33
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 5.90 · 70. percentilis
Champion pool mérete?
31
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Top poszt átlaga 22.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Rumble | 36 | 17 % | 64 % | |
| Gnar | 27 | 13 % | 41 % | |
| Ambessa | 23 | 11 % | 48 % | |
| Jayce | 20 | 9 % | 50 % | |
| Sion | 15 | 7 % | 40 % | |
| Renekton | 14 | 7 % | 43 % | |
| K'Sante | 10 | 5 % | 50 % | |
| Twisted Fate | 7 | 3 % | 71 % | |
| Aurora | 6 | 3 % | 33 % | |
| Jax | 5 | 2 % | 80 % | |
| Aatrox | 5 | 2 % | 20 % | |
| Galio | 4 | 2 % | 75 % | |
| Akali | 4 | 2 % | 75 % | |
| Kennen | 4 | 2 % | 50 % | |
| Gwen | 4 | 2 % | 25 % | |
| Gragas | 4 | 2 % | 25 % | |
| Yone | 3 | 1 % | 100 % | |
| Varus | 3 | 1 % | 67 % | |
| Camille | 3 | 1 % | 33 % | |
| Vayne | 2 | 1 % | 100 % | |
| Olaf | 2 | 1 % | 50 % | |
| Nidalee | 2 | 1 % | 0 % | |
| Rek'Sai | 2 | 1 % | 0 % | |
| Ornn | 2 | 1 % | 0 % | |
| Yorick | 1 | 0 % | 100 % | |
| Zaahen | 1 | 0 % | 100 % | |
| Poppy | 1 | 0 % | 100 % | |
| Cho'Gath | 1 | 0 % | 100 % | |
| Cassiopeia | 1 | 0 % | 0 % | |
| Brand | 1 | 0 % | 0 % | |
| Skarner | 1 | 0 % | 0 % |