Fleshy Support
Kadir Kemiksiz · Team Vitality ·
94 játszma · 50–44 (53 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 16 másik
Support játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYVVVVGYGYV
utolsó 10 játszma · súlyozva 45 %
Champion pool
17
változatosság 0.91 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Bard 14×Rakan 12×Nautilus 9×Alistar 8×Milio 8×Neeko 4×Lulu 3×Erősségek
Ward-rombolás / játszma?
21.11
▲ +5.37
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 15.74 · 97. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
139
▲ +165
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga -26 · 97. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
75
▲ +84
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga -9 · 97. percentilis
Arany / perc?
267.66
▲ +22.34
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 245.33 · 97. percentilis
Ward / perc?
2.09
▲ +0.18
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 1.91 · 84. percentilis
Gyenge pontok
Ölésrészvétel?
71 %
▼ −2 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 73 % · 28. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
53 %
≈ +2 %
átlagos
· A Support poszt átlaga 51 % · 66. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
75
▲ +84
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga -9 · 97. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
139
▲ +165
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga -26 · 97. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
0.69
▲ +0.69
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 0.00 · 66. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.02
≈ +0.03
átlagos
· A Support poszt átlaga -0.00 · 72. percentilis
KDA?
5.87
▲ +0.92
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 4.95 · 78. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.72
▲ −0.37
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 3.09 · 72. percentilis
Ölésrészvétel?
71 %
▼ −2 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 73 % · 28. percentilis
Sebzésrészesedés?
8 %
▲ +0 %
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 8 % · 59. percentilis
CS / perc?
1.13
▲ +0.09
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 1.04 · 84. percentilis
Arany / perc?
267.66
▲ +22.34
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 245.33 · 97. percentilis
Ward / perc?
2.09
▲ +0.18
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 1.91 · 84. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
21.11
▲ +5.37
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 15.74 · 97. percentilis
Champion pool mérete?
17
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Support poszt átlaga 17.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Bard | 14 | 15 % | 64 % | |
| Rakan | 12 | 13 % | 50 % | |
| Rell | 10 | 11 % | 20 % | |
| Nautilus | 9 | 10 % | 67 % | |
| Alistar | 8 | 9 % | 75 % | |
| Milio | 8 | 9 % | 62 % | |
| Nami | 7 | 7 % | 43 % | |
| Karma | 7 | 7 % | 29 % | |
| Neeko | 4 | 4 % | 50 % | |
| Lulu | 3 | 3 % | 67 % | |
| Seraphine | 2 | 2 % | 100 % | |
| Pyke | 2 | 2 % | 100 % | |
| Elise | 2 | 2 % | 50 % | |
| Braum | 2 | 2 % | 50 % | |
| Camille | 2 | 2 % | 0 % | |
| Renata Glasc | 1 | 1 % | 100 % | |
| Tahm Kench | 1 | 1 % | 0 % |