Jopa Bot
Josip Čančar · SK Gaming ·
52 játszma · 22–30 (42 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 14 másik
Bot játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYVVVVGYGYVV
utolsó 10 játszma · súlyozva 34 %
Champion pool
15
változatosság 0.90 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Yunara 8×Ezreal 6×Jhin 4×Xayah 4×Ashe 3×Erősségek
Sebzésrészesedés?
30 %
▲ +2 %
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 28 % · 96. percentilis
Arany / perc?
478.62
▲ +25.01
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 453.60 · 82. percentilis
CS / perc?
9.89
▲ +0.28
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 9.60 · 75. percentilis
Gyenge pontok
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.81
▼ +0.48
gyenge pont
· A Bot poszt átlaga 2.33 · 11. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
42 %
▼ −4 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 46 % · 18. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-45
▼ −44
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga -1 · 32. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-96
▼ −61
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga -35 · 25. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-0.92
▼ −0.74
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga -0.18 · 32. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.00
▲ +0.03
kissé jobb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga -0.03 · 57. percentilis
KDA?
4.49
▼ −0.95
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 5.43 · 32. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.81
▼ +0.48
gyenge pont
· A Bot poszt átlaga 2.33 · 11. percentilis
Ölésrészvétel?
66 %
▲ +1 %
kissé jobb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 65 % · 54. percentilis
Sebzésrészesedés?
30 %
▲ +2 %
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 28 % · 96. percentilis
CS / perc?
9.89
▲ +0.28
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 9.60 · 75. percentilis
Arany / perc?
478.62
▲ +25.01
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 453.60 · 82. percentilis
Ward / perc?
0.46
▲ +0.02
kissé jobb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 0.44 · 54. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
10.60
▼ −0.64
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 11.24 · 32. percentilis
Champion pool mérete?
15
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Bot poszt átlaga 18.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Corki | 9 | 17 % | 33 % | |
| Yunara | 8 | 15 % | 62 % | |
| Ezreal | 6 | 12 % | 50 % | |
| Varus | 6 | 12 % | 17 % | |
| Jhin | 4 | 8 % | 50 % | |
| Xayah | 4 | 8 % | 50 % | |
| Ashe | 3 | 6 % | 67 % | |
| Kai'Sa | 3 | 6 % | 33 % | |
| Caitlyn | 2 | 4 % | 50 % | |
| Ziggs | 2 | 4 % | 0 % | |
| Jinx | 1 | 2 % | 100 % | |
| Xerath | 1 | 2 % | 100 % | |
| Syndra | 1 | 2 % | 0 % | |
| Kog'Maw | 1 | 2 % | 0 % | |
| Seraphine | 1 | 2 % | 0 % |