Tracyn Top
Sebastian Wojtoń · Team Heretics ·
55 játszma · 15–40 (27 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Top játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
VVGYGYVVVVVV
utolsó 10 játszma · súlyozva 13 %
Champion pool
13
változatosság 0.83 — kiegyensúlyozott
Biztos pickek ?
Gnar 7×Rumble 6×Erősségek
CS / perc?
8.78
▲ +0.62
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 8.16 · 97. percentilis
Gyenge pontok
Győzelmi arány?
27 %
▼ −22 %
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 49 % · 3. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
4.62
▼ −1.28
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 5.90 · 10. percentilis
Ölésrészvétel?
49 %
▼ −2 %
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 52 % · 23. percentilis
KDA?
2.91
▼ −0.79
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 3.70 · 17. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
27 %
▼ −22 %
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 49 % · 3. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-18
≈ −5
átlagos
· A Top poszt átlaga -13 · 57. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-101
▼ −66
kissé gyengébb az átlagnál
· A Top poszt átlaga -35 · 30. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
0.56
≈ +0.46
átlagos
· A Top poszt átlaga 0.10 · 50. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.07
≈ −0.05
átlagos
· A Top poszt átlaga -0.02 · 30. percentilis
KDA?
2.91
▼ −0.79
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 3.70 · 17. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.53
▲ −0.46
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 2.98 · 83. percentilis
Ölésrészvétel?
49 %
▼ −2 %
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 52 % · 23. percentilis
Sebzésrészesedés?
22 %
≈ +0 %
átlagos
· A Top poszt átlaga 22 % · 50. percentilis
CS / perc?
8.78
▲ +0.62
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 8.16 · 97. percentilis
Arany / perc?
372.66
▼ −5.16
kissé gyengébb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 377.82 · 37. percentilis
Ward / perc?
0.37
▼ −0.03
kissé gyengébb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 0.40 · 23. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
4.62
▼ −1.28
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 5.90 · 10. percentilis
Champion pool mérete?
13
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Top poszt átlaga 22.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| K'Sante | 14 | 25 % | 14 % | |
| Ambessa | 12 | 22 % | 17 % | |
| Gnar | 7 | 13 % | 71 % | |
| Rumble | 6 | 11 % | 50 % | |
| Sion | 4 | 7 % | 25 % | |
| Aatrox | 3 | 5 % | 33 % | |
| Jayce | 3 | 5 % | 0 % | |
| Gwen | 1 | 2 % | 100 % | |
| Irelia | 1 | 2 % | 0 % | |
| Jax | 1 | 2 % | 0 % | |
| Renekton | 1 | 2 % | 0 % | |
| Olaf | 1 | 2 % | 0 % | |
| Kennen | 1 | 2 % | 0 % |