Rekkles Support
Carl Martin Erik Larsson · Team Vitality ·
11 játszma · 6–5 (55 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 16 másik
Support játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYVVVVGYVGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 48 %
Champion pool
4
változatosság 0.97 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Braum 3×Erősségek
Szintkülönbség 15 percnél?
0.64
▲ +0.64
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga -0.00 · 97. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
6.18
▲ +6.18
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 0.00 · 97. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
0.91
▲ −2.18
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 3.09 · 97. percentilis
Sebzésrészesedés?
10 %
▲ +2 %
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 8 % · 97. percentilis
CS / perc?
1.35
▲ +0.31
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 1.04 · 97. percentilis
KDA?
8.09
▲ +3.14
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 4.95 · 97. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
20.45
▲ +4.71
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 15.74 · 91. percentilis
Ölésrészvétel?
76 %
▲ +3 %
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 73 % · 84. percentilis
Gyenge pontok
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-44
▼ −35
gyenge pont
· A Support poszt átlaga -9 · 16. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
55 %
▲ +3 %
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 51 % · 72. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-44
▼ −35
gyenge pont
· A Support poszt átlaga -9 · 16. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-74
▼ −48
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga -26 · 28. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
6.18
▲ +6.18
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 0.00 · 97. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.64
▲ +0.64
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga -0.00 · 97. percentilis
KDA?
8.09
▲ +3.14
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 4.95 · 97. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
0.91
▲ −2.18
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 3.09 · 97. percentilis
Ölésrészvétel?
76 %
▲ +3 %
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 73 % · 84. percentilis
Sebzésrészesedés?
10 %
▲ +2 %
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 8 % · 97. percentilis
CS / perc?
1.35
▲ +0.31
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 1.04 · 97. percentilis
Arany / perc?
253.86
▲ +8.53
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 245.33 · 78. percentilis
Ward / perc?
1.93
≈ +0.02
átlagos
· A Support poszt átlaga 1.91 · 59. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
20.45
▲ +4.71
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 15.74 · 91. percentilis
Champion pool mérete?
4
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Support poszt átlaga 17.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Nami | 4 | 36 % | 25 % | |
| Braum | 3 | 27 % | 67 % | |
| Bard | 2 | 18 % | 100 % | |
| Karma | 2 | 18 % | 50 % |