Larssen Mid
Emil Larsson · GIANTX ·
66 játszma · 53–13 (80 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Mid játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYGYGYGYGYGYGYGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 100 %
Champion pool
18
változatosság 0.91 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Azir 12×Orianna 9×Viktor 6×Corki 6×Tristana 5×Taliyah 4×Yone 3×LeBlanc 3×Erősségek
Győzelmi arány?
80 %
▲ +31 %
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 49 % · 97. percentilis
Ölésrészvétel?
68 %
▲ +4 %
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 64 % · 83. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
58
▲ +75
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -17 · 70. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.32
▲ −0.47
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 70. percentilis
Gyenge pontok
Ward-rombolás / játszma?
4.92
▼ −2.47
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 7.39 · 3. percentilis
Arany / perc?
377.73
▼ −19.69
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 397.42 · 17. percentilis
CS / perc?
8.43
▼ −0.32
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 8.75 · 17. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
80 %
▲ +31 %
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 49 % · 97. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
58
▲ +75
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -17 · 70. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
33
▲ +65
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga -32 · 57. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-1.62
≈ −0.62
átlagos
· A Mid poszt átlaga -1.00 · 43. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.06
▼ −0.03
kissé gyengébb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga -0.03 · 37. percentilis
KDA?
4.38
▼ −0.40
kissé gyengébb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 4.77 · 37. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.32
▲ −0.47
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 70. percentilis
Ölésrészvétel?
68 %
▲ +4 %
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 64 % · 83. percentilis
Sebzésrészesedés?
26 %
▲ +1 %
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 26 % · 57. percentilis
CS / perc?
8.43
▼ −0.32
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 8.75 · 17. percentilis
Arany / perc?
377.73
▼ −19.69
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 397.42 · 17. percentilis
Ward / perc?
0.37
▼ −0.03
kissé gyengébb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 0.40 · 37. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
4.92
▼ −2.47
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 7.39 · 3. percentilis
Champion pool mérete?
18
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Mid poszt átlaga 20.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Azir | 12 | 18 % | 75 % | |
| Orianna | 9 | 14 % | 67 % | |
| Viktor | 6 | 9 % | 83 % | |
| Corki | 6 | 9 % | 83 % | |
| Tristana | 5 | 8 % | 100 % | |
| Taliyah | 4 | 6 % | 100 % | |
| Yone | 3 | 5 % | 67 % | |
| LeBlanc | 3 | 5 % | 67 % | |
| Ahri | 3 | 5 % | 33 % | |
| Akali | 2 | 3 % | 100 % | |
| Ryze | 2 | 3 % | 100 % | |
| Galio | 2 | 3 % | 100 % | |
| Sylas | 2 | 3 % | 100 % | |
| Hwei | 2 | 3 % | 100 % | |
| Karma | 2 | 3 % | 50 % | |
| Cassiopeia | 1 | 2 % | 100 % | |
| Neeko | 1 | 2 % | 100 % | |
| Twisted Fate | 1 | 2 % | 100 % |