Photon Top
Gyutae Kyeong · Dignitas ·
24 játszma · 8–16 (33 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 11 másik
Top játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
VVVGYVVVVVV
utolsó 10 játszma · súlyozva 7 %
Champion pool
14
változatosság 0.95 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Nincs olyan champion, amit legalább 3 játszmában átlag feletti aránnyal vitt.
Erősségek
Ward-rombolás / játszma?
7.62
▲ +1.54
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 6.08 · 86. percentilis
Ölésrészvétel?
57 %
▲ +3 %
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 54 % · 77. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.42
▲ −0.38
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 2.80 · 68. percentilis
Gyenge pontok
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-197
▼ −200
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 3 · 4. percentilis
Arany / perc?
346.34
▼ −24.38
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 370.72 · 14. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-204
▼ −211
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 8 · 14. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-6.38
▼ −6.84
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 0.46 · 4. percentilis
Győzelmi arány?
33 %
▼ −11 %
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 44 % · 23. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
33 %
▼ −11 %
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 44 % · 23. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-197
▼ −200
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 3 · 4. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-204
▼ −211
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 8 · 14. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-6.38
▼ −6.84
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 0.46 · 4. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.04
≈ −0.01
átlagos
· A Top poszt átlaga -0.03 · 50. percentilis
KDA?
3.08
▼ −0.66
kissé gyengébb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 3.74 · 23. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.42
▲ −0.38
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 2.80 · 68. percentilis
Ölésrészvétel?
57 %
▲ +3 %
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 54 % · 77. percentilis
Sebzésrészesedés?
23 %
≈ +0 %
átlagos
· A Top poszt átlaga 23 % · 68. percentilis
CS / perc?
8.01
≈ −0.01
átlagos
· A Top poszt átlaga 8.02 · 50. percentilis
Arany / perc?
346.34
▼ −24.38
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 370.72 · 14. percentilis
Ward / perc?
0.41
▲ +0.01
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 0.39 · 59. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
7.62
▲ +1.54
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 6.08 · 86. percentilis
Champion pool mérete?
14
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Top poszt átlaga 19.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Rumble | 4 | 17 % | 25 % | |
| Ornn | 3 | 12 % | 0 % | |
| K'Sante | 2 | 8 % | 100 % | |
| Renekton | 2 | 8 % | 50 % | |
| Shen | 2 | 8 % | 0 % | |
| Sion | 2 | 8 % | 0 % | |
| Gnar | 2 | 8 % | 0 % | |
| Sylas | 1 | 4 % | 100 % | |
| Gwen | 1 | 4 % | 100 % | |
| Jax | 1 | 4 % | 100 % | |
| Kennen | 1 | 4 % | 100 % | |
| Zaahen | 1 | 4 % | 0 % | |
| Ambessa | 1 | 4 % | 0 % | |
| Poppy | 1 | 4 % | 0 % |