Loopy Support
Donghyeon Kim · G2 Esports ·
37 játszma · 29–8 (78 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 16 másik
Support játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYGYGYGYVGYGYGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 89 %
Champion pool
14
változatosság 0.89 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Leona 6×Nautilus 6×Rell 6×Rakan 6×Erősségek
Győzelmi arány?
78 %
▲ +27 %
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 51 % · 91. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
1.78
▲ +1.78
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 0.00 · 78. percentilis
Gyenge pontok
Arany / perc?
213.73
▼ −31.60
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 245.33 · 3. percentilis
KDA?
2.22
▼ −2.74
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 4.95 · 3. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
4.38
▼ +1.29
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 3.09 · 3. percentilis
Ward / perc?
1.66
▼ −0.25
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 1.91 · 9. percentilis
Ölésrészvétel?
70 %
▼ −3 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 73 % · 9. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
13.24
▼ −2.50
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 15.74 · 16. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
78 %
▲ +27 %
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 51 % · 91. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
2
▲ +11
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga -9 · 53. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-17
≈ +9
átlagos
· A Support poszt átlaga -26 · 41. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
1.78
▲ +1.78
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 0.00 · 78. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.00
≈ +0.00
átlagos
· A Support poszt átlaga -0.00 · 56. percentilis
KDA?
2.22
▼ −2.74
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 4.95 · 3. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
4.38
▼ +1.29
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 3.09 · 3. percentilis
Ölésrészvétel?
70 %
▼ −3 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 73 % · 9. percentilis
Sebzésrészesedés?
7 %
▼ −0 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 8 % · 22. percentilis
CS / perc?
0.96
▼ −0.08
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 1.04 · 34. percentilis
Arany / perc?
213.73
▼ −31.60
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 245.33 · 3. percentilis
Ward / perc?
1.66
▼ −0.25
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 1.91 · 9. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
13.24
▼ −2.50
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 15.74 · 16. percentilis
Champion pool mérete?
14
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Support poszt átlaga 17.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Leona | 6 | 16 % | 83 % | |
| Nautilus | 6 | 16 % | 67 % | |
| Rell | 6 | 16 % | 67 % | |
| Rakan | 6 | 16 % | 67 % | |
| Alistar | 2 | 5 % | 100 % | |
| Braum | 2 | 5 % | 100 % | |
| Bard | 2 | 5 % | 50 % | |
| Lulu | 1 | 3 % | 100 % | |
| Annie | 1 | 3 % | 100 % | |
| Gragas | 1 | 3 % | 100 % | |
| Pantheon | 1 | 3 % | 100 % | |
| Poppy | 1 | 3 % | 100 % | |
| Elise | 1 | 3 % | 100 % | |
| Renata Glasc | 1 | 3 % | 100 % |