Baus Top
Simon Hofverberg · Team Vitality ·
11 játszma · 6–5 (55 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Top játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYVVVVGYVGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 48 %
Champion pool
7
változatosság 0.95 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Nincs olyan champion, amit legalább 3 játszmában átlag feletti aránnyal vitt.
Erősségek
CS / perc?
8.47
▲ +0.31
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 8.16 · 83. percentilis
Gyenge pontok
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.73
▼ −0.71
gyenge pont
· A Top poszt átlaga -0.02 · 3. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-476
▼ −463
gyenge pont
· A Top poszt átlaga -13 · 3. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
4.45
▼ +1.47
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 2.98 · 10. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-692
▼ −658
gyenge pont
· A Top poszt átlaga -35 · 3. percentilis
Ölésrészvétel?
46 %
▼ −5 %
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 52 % · 3. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-10.00
▼ −10.10
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 0.10 · 3. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
4.27
▼ −1.62
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 5.90 · 3. percentilis
KDA?
2.38
▼ −1.33
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 3.70 · 10. percentilis
Arany / perc?
360.73
▼ −17.09
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 377.82 · 3. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
55 %
▲ +5 %
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 49 % · 90. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-476
▼ −463
gyenge pont
· A Top poszt átlaga -13 · 3. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-692
▼ −658
gyenge pont
· A Top poszt átlaga -35 · 3. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-10.00
▼ −10.10
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 0.10 · 3. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.73
▼ −0.71
gyenge pont
· A Top poszt átlaga -0.02 · 3. percentilis
KDA?
2.38
▼ −1.33
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 3.70 · 10. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
4.45
▼ +1.47
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 2.98 · 10. percentilis
Ölésrészvétel?
46 %
▼ −5 %
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 52 % · 3. percentilis
Sebzésrészesedés?
22 %
▼ −0 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 22 % · 43. percentilis
CS / perc?
8.47
▲ +0.31
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 8.16 · 83. percentilis
Arany / perc?
360.73
▼ −17.09
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 377.82 · 3. percentilis
Ward / perc?
0.44
▲ +0.03
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 0.40 · 70. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
4.27
▼ −1.62
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 5.90 · 3. percentilis
Champion pool mérete?
7
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Top poszt átlaga 22.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Kled | 3 | 27 % | 33 % | |
| Volibear | 2 | 18 % | 100 % | |
| Gragas | 2 | 18 % | 0 % | |
| Sion | 1 | 9 % | 100 % | |
| Vi | 1 | 9 % | 100 % | |
| K'Sante | 1 | 9 % | 100 % | |
| Poppy | 1 | 9 % | 0 % |