Kamiloo Mid
Haudegond Kamil · GIANTX ·
64 játszma · 34–30 (53 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Mid játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
VGYGYGYGYGYGYGYGYV
utolsó 10 játszma · súlyozva 77 %
Champion pool
18
változatosság 0.94 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Taliyah 8×Azir 8×Viktor 7×Tristana 5×Ryze 4×Yone 4×Ahri 4×Erősségek
Ward-rombolás / játszma?
9.98
▲ +2.59
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 7.39 · 97. percentilis
Ward / perc?
0.49
▲ +0.09
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 0.40 · 90. percentilis
Gyenge pontok
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.36
▼ −0.33
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga -0.03 · 3. percentilis
CS / perc?
8.11
▼ −0.64
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 8.75 · 3. percentilis
KDA?
2.92
▼ −1.86
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 4.77 · 3. percentilis
Arany / perc?
368.79
▼ −28.62
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 397.42 · 10. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
3.64
▼ +0.85
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 10. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-6.48
▼ −5.49
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga -1.00 · 10. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-239
▼ −207
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga -32 · 10. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-121
▼ −104
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga -17 · 17. percentilis
Ölésrészvétel?
61 %
▼ −3 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 64 % · 23. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
53 %
▲ +4 %
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 49 % · 63. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-121
▼ −104
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga -17 · 17. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-239
▼ −207
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga -32 · 10. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-6.48
▼ −5.49
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga -1.00 · 10. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.36
▼ −0.33
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga -0.03 · 3. percentilis
KDA?
2.92
▼ −1.86
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 4.77 · 3. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
3.64
▼ +0.85
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 10. percentilis
Ölésrészvétel?
61 %
▼ −3 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 64 % · 23. percentilis
Sebzésrészesedés?
26 %
≈ +0 %
átlagos
· A Mid poszt átlaga 26 % · 50. percentilis
CS / perc?
8.11
▼ −0.64
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 8.75 · 3. percentilis
Arany / perc?
368.79
▼ −28.62
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 397.42 · 10. percentilis
Ward / perc?
0.49
▲ +0.09
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 0.40 · 90. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
9.98
▲ +2.59
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 7.39 · 97. percentilis
Champion pool mérete?
18
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Mid poszt átlaga 20.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Taliyah | 8 | 12 % | 50 % | |
| Azir | 8 | 12 % | 50 % | |
| Viktor | 7 | 11 % | 86 % | |
| Tristana | 5 | 8 % | 60 % | |
| Sylas | 5 | 8 % | 20 % | |
| Ryze | 4 | 6 % | 75 % | |
| Yone | 4 | 6 % | 75 % | |
| Ahri | 4 | 6 % | 75 % | |
| Corki | 3 | 5 % | 33 % | |
| Orianna | 3 | 5 % | 0 % | |
| Jayce | 2 | 3 % | 50 % | |
| Hwei | 2 | 3 % | 50 % | |
| Smolder | 2 | 3 % | 50 % | |
| Cho'Gath | 2 | 3 % | 0 % | |
| Aurora | 2 | 3 % | 0 % | |
| Galio | 1 | 2 % | 100 % | |
| Akali | 1 | 2 % | 100 % | |
| Mel | 1 | 2 % | 100 % |