Oscarinin Top
Oscar Muñoz Jiménez · GIANTX ·
200 játszma · 85–115 (42 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Top játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
VVVVGYVGYVGYV
utolsó 10 játszma · súlyozva 36 %
Champion pool
34
változatosság 0.87 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Renekton 15×Sion 8×Zac 8×Camille 6×Jax 4×Olaf 4×Erősségek
Ölésrészvétel?
54 %
▲ +2 %
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 52 % · 83. percentilis
KDA?
4.45
▲ +0.75
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 3.70 · 83. percentilis
Gyenge pontok
CS / perc?
7.48
▼ −0.68
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 8.16 · 3. percentilis
Ward / perc?
0.31
▼ −0.10
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 0.40 · 3. percentilis
Sebzésrészesedés?
20 %
▼ −2 %
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 22 % · 10. percentilis
Arany / perc?
366.16
▼ −11.66
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 377.82 · 23. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
42 %
▼ −7 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 49 % · 17. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-7
≈ +6
átlagos
· A Top poszt átlaga -13 · 63. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-11
≈ +24
átlagos
· A Top poszt átlaga -35 · 63. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
0.82
≈ +0.72
átlagos
· A Top poszt átlaga 0.10 · 63. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.04
≈ −0.01
átlagos
· A Top poszt átlaga -0.02 · 37. percentilis
KDA?
4.45
▲ +0.75
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 3.70 · 83. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.87
≈ −0.11
átlagos
· A Top poszt átlaga 2.98 · 43. percentilis
Ölésrészvétel?
54 %
▲ +2 %
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 52 % · 83. percentilis
Sebzésrészesedés?
20 %
▼ −2 %
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 22 % · 10. percentilis
CS / perc?
7.48
▼ −0.68
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 8.16 · 3. percentilis
Arany / perc?
366.16
▼ −11.66
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 377.82 · 23. percentilis
Ward / perc?
0.31
▼ −0.10
gyenge pont
· A Top poszt átlaga 0.40 · 3. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
6.10
▲ +0.20
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 5.90 · 63. percentilis
Champion pool mérete?
34
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Top poszt átlaga 22.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| K'Sante | 30 | 15 % | 40 % | |
| Rumble | 22 | 11 % | 36 % | |
| Renekton | 15 | 7 % | 60 % | |
| Ornn | 13 | 7 % | 46 % | |
| Ambessa | 13 | 7 % | 23 % | |
| Gwen | 12 | 6 % | 42 % | |
| Sion | 8 | 4 % | 88 % | |
| Zac | 8 | 4 % | 75 % | |
| Poppy | 7 | 4 % | 43 % | |
| Gragas | 7 | 4 % | 29 % | |
| Jayce | 7 | 4 % | 14 % | |
| Camille | 6 | 3 % | 50 % | |
| Rek'Sai | 5 | 3 % | 40 % | |
| Gnar | 5 | 3 % | 40 % | |
| Yorick | 5 | 3 % | 20 % | |
| Jax | 4 | 2 % | 50 % | |
| Olaf | 4 | 2 % | 50 % | |
| Kennen | 4 | 2 % | 25 % | |
| Cho'Gath | 3 | 1 % | 33 % | |
| Aatrox | 3 | 1 % | 33 % | |
| Warwick | 2 | 1 % | 100 % | |
| Trundle | 2 | 1 % | 50 % | |
| Udyr | 2 | 1 % | 50 % | |
| Galio | 2 | 1 % | 50 % | |
| Twisted Fate | 2 | 1 % | 0 % | |
| Aurora | 1 | 1 % | 100 % | |
| Skarner | 1 | 1 % | 100 % | |
| Dr. Mundo | 1 | 1 % | 100 % | |
| Karma | 1 | 1 % | 0 % | |
| Darius | 1 | 1 % | 0 % | |
| Yone | 1 | 1 % | 0 % | |
| Wukong | 1 | 1 % | 0 % | |
| Vayne | 1 | 1 % | 0 % | |
| Gangplank | 1 | 1 % | 0 % |