Elyoya Jungle
Javier Prades · Movistar KOI ·
251 játszma · 126–125 (50 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 14 másik
Jungle játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYVGYGYGYVVV
utolsó 10 játszma · súlyozva 45 %
Champion pool
35
változatosság 0.87 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Xin Zhao 26×Pantheon 21×Jarvan IV 18×Ivern 12×Nocturne 11×Lee Sin 11×Maokai 10×Trundle 7×Erősségek
Ward / perc?
0.37
▲ +0.06
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 0.30 · 96. percentilis
KDA?
6.69
▲ +1.57
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 5.12 · 89. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
13.68
▲ +1.58
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 12.10 · 89. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.42
▲ −0.59
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 3.01 · 89. percentilis
Gyenge pontok
Nincs kiugró gyengeség.
Minden mutató
Győzelmi arány?
50 %
≈ −1 %
átlagos
· A Jungle poszt átlaga 51 % · 46. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-2
▲ +26
kissé jobb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga -28 · 46. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
9
▲ +58
kissé jobb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga -48 · 61. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
0.30
▲ +1.07
kissé jobb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga -0.77 · 54. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.03
≈ +0.02
átlagos
· A Jungle poszt átlaga -0.05 · 46. percentilis
KDA?
6.69
▲ +1.57
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 5.12 · 89. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.42
▲ −0.59
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 3.01 · 89. percentilis
Ölésrészvétel?
74 %
▲ +2 %
kissé jobb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 72 % · 75. percentilis
Sebzésrészesedés?
15 %
▼ −1 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 16 % · 32. percentilis
CS / perc?
6.26
≈ −0.01
átlagos
· A Jungle poszt átlaga 6.27 · 54. percentilis
Arany / perc?
356.92
≈ +3.18
átlagos
· A Jungle poszt átlaga 353.74 · 61. percentilis
Ward / perc?
0.37
▲ +0.06
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 0.30 · 96. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
13.68
▲ +1.58
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 12.10 · 89. percentilis
Champion pool mérete?
35
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Jungle poszt átlaga 20.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Vi | 33 | 13 % | 42 % | |
| Xin Zhao | 26 | 10 % | 54 % | |
| Pantheon | 21 | 8 % | 52 % | |
| Jarvan IV | 18 | 7 % | 56 % | |
| Sejuani | 15 | 6 % | 47 % | |
| Ivern | 12 | 5 % | 58 % | |
| Nocturne | 11 | 4 % | 73 % | |
| Lee Sin | 11 | 4 % | 64 % | |
| Maokai | 10 | 4 % | 60 % | |
| Skarner | 9 | 4 % | 44 % | |
| Naafiri | 9 | 4 % | 33 % | |
| Wukong | 8 | 3 % | 25 % | |
| Trundle | 7 | 3 % | 57 % | |
| Poppy | 7 | 3 % | 57 % | |
| Zyra | 7 | 3 % | 43 % | |
| Brand | 5 | 2 % | 80 % | |
| Qiyana | 5 | 2 % | 40 % | |
| Rell | 4 | 2 % | 50 % | |
| Viego | 4 | 2 % | 25 % | |
| Jayce | 3 | 1 % | 67 % | |
| Zaahen | 3 | 1 % | 33 % | |
| Lillia | 3 | 1 % | 33 % | |
| Taliyah | 3 | 1 % | 0 % | |
| Nidalee | 2 | 1 % | 50 % | |
| Morgana | 2 | 1 % | 50 % | |
| Zac | 2 | 1 % | 50 % | |
| Bel'Veth | 2 | 1 % | 50 % | |
| Amumu | 2 | 1 % | 0 % | |
| Ambessa | 1 | 0 % | 100 % | |
| Rengar | 1 | 0 % | 100 % | |
| Jax | 1 | 0 % | 100 % | |
| Volibear | 1 | 0 % | 100 % | |
| Cho'Gath | 1 | 0 % | 100 % | |
| Malphite | 1 | 0 % | 0 % | |
| Gwen | 1 | 0 % | 0 % |