Carzzy Bot
Matyáš Orság · Team Vitality ·
175 játszma · 94–81 (54 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 14 másik
Bot játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYVVVVGYGYV
utolsó 10 játszma · súlyozva 45 %
Champion pool
24
változatosság 0.88 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Varus 21×Corki 19×Xayah 16×Jhin 16×Lucian 11×Caitlyn 8×Kalista 6×Sivir 5×Erősségek
Ward / perc?
0.49
▲ +0.05
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 0.44 · 89. percentilis
Győzelmi arány?
54 %
▲ +8 %
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 46 % · 89. percentilis
Gyenge pontok
CS / perc?
8.93
▼ −0.67
gyenge pont
· A Bot poszt átlaga 9.60 · 4. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.72
▼ +0.39
gyenge pont
· A Bot poszt átlaga 2.33 · 18. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
54 %
▲ +8 %
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 46 % · 89. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-52
▼ −51
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga -1 · 25. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-44
≈ −9
átlagos
· A Bot poszt átlaga -35 · 39. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-2.02
▼ −1.84
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga -0.18 · 25. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.06
▼ −0.03
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga -0.03 · 25. percentilis
KDA?
5.26
≈ −0.18
átlagos
· A Bot poszt átlaga 5.43 · 54. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.72
▼ +0.39
gyenge pont
· A Bot poszt átlaga 2.33 · 18. percentilis
Ölésrészvétel?
64 %
▼ −1 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 65 % · 39. percentilis
Sebzésrészesedés?
28 %
▲ +1 %
kissé jobb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 28 % · 75. percentilis
CS / perc?
8.93
▼ −0.67
gyenge pont
· A Bot poszt átlaga 9.60 · 4. percentilis
Arany / perc?
441.53
▼ −12.07
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 453.60 · 25. percentilis
Ward / perc?
0.49
▲ +0.05
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 0.44 · 89. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
11.93
▲ +0.69
kissé jobb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 11.24 · 68. percentilis
Champion pool mérete?
24
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Bot poszt átlaga 18.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Varus | 21 | 12 % | 57 % | |
| Ezreal | 20 | 11 % | 45 % | |
| Corki | 19 | 11 % | 53 % | |
| Xayah | 16 | 9 % | 62 % | |
| Jhin | 16 | 9 % | 56 % | |
| Kai'Sa | 13 | 7 % | 31 % | |
| Lucian | 11 | 6 % | 64 % | |
| Caitlyn | 8 | 5 % | 62 % | |
| Ziggs | 7 | 4 % | 43 % | |
| Senna | 7 | 4 % | 43 % | |
| Kalista | 6 | 3 % | 83 % | |
| Sivir | 5 | 3 % | 80 % | |
| Jinx | 4 | 2 % | 100 % | |
| Miss Fortune | 4 | 2 % | 0 % | |
| Ashe | 3 | 2 % | 100 % | |
| Yunara | 3 | 2 % | 67 % | |
| Cassiopeia | 2 | 1 % | 50 % | |
| Smolder | 2 | 1 % | 50 % | |
| Nilah | 2 | 1 % | 0 % | |
| Twisted Fate | 2 | 1 % | 0 % | |
| Zeri | 1 | 1 % | 100 % | |
| Aphelios | 1 | 1 % | 100 % | |
| Yasuo | 1 | 1 % | 0 % | |
| Seraphine | 1 | 1 % | 0 % |