IgNar Support
Dong Geun Lee · Dignitas ·
39 játszma · 9–30 (23 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 10 másik
Support játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
VGYVVVVVVVV
utolsó 10 játszma · súlyozva 5 %
Champion pool
14
változatosság 0.92 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Alistar 4×Nami 3×Erősségek
Nincs kiugró erősség a posztján belül.
Gyenge pontok
Győzelmi arány?
23 %
▼ −23 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 46 % · 5. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.36
▼ −0.31
gyenge pont
· A Support poszt átlaga -0.05 · 5. percentilis
Arany / perc?
233.77
▼ −16.92
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 250.69 · 5. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-190
▼ −157
gyenge pont
· A Support poszt átlaga -33 · 15. percentilis
Sebzésrészesedés?
7 %
▼ −1 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 8 % · 5. percentilis
KDA?
3.74
▼ −1.68
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 5.42 · 5. percentilis
CS / perc?
0.95
▼ −0.22
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 1.17 · 15. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-83
▼ −62
gyenge pont
· A Support poszt átlaga -21 · 25. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
23 %
▼ −23 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 46 % · 5. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-83
▼ −62
gyenge pont
· A Support poszt átlaga -21 · 25. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-190
▼ −157
gyenge pont
· A Support poszt átlaga -33 · 15. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-0.92
≈ −0.44
átlagos
· A Support poszt átlaga -0.49 · 35. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.36
▼ −0.31
gyenge pont
· A Support poszt átlaga -0.05 · 5. percentilis
KDA?
3.74
▼ −1.68
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 5.42 · 5. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.82
≈ +0.02
átlagos
· A Support poszt átlaga 2.80 · 55. percentilis
Ölésrészvétel?
75 %
▲ +1 %
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 74 % · 65. percentilis
Sebzésrészesedés?
7 %
▼ −1 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 8 % · 5. percentilis
CS / perc?
0.95
▼ −0.22
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 1.17 · 15. percentilis
Arany / perc?
233.77
▼ −16.92
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 250.69 · 5. percentilis
Ward / perc?
1.79
▲ +0.10
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 1.70 · 55. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
12.46
▼ −1.04
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 13.50 · 25. percentilis
Champion pool mérete?
14
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Support poszt átlaga 18.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Karma | 6 | 15 % | 33 % | |
| Lulu | 6 | 15 % | 0 % | |
| Milio | 5 | 13 % | 20 % | |
| Alistar | 4 | 10 % | 50 % | |
| Nami | 3 | 8 % | 67 % | |
| Nautilus | 3 | 8 % | 0 % | |
| Seraphine | 3 | 8 % | 0 % | |
| Rell | 2 | 5 % | 50 % | |
| Leona | 2 | 5 % | 0 % | |
| Thresh | 1 | 3 % | 100 % | |
| Camille | 1 | 3 % | 0 % | |
| Rakan | 1 | 3 % | 0 % | |
| Bard | 1 | 3 % | 0 % | |
| Neeko | 1 | 3 % | 0 % |