FIESTA Mid
Hyunseo An · Team Vitality ·
29 játszma · 16–13 (55 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Mid játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYVVVVGYGYV
utolsó 10 játszma · súlyozva 45 %
Champion pool
13
változatosság 0.96 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Akali 4×Syndra 4×Viktor 3×Ahri 3×Erősségek
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
203
▲ +235
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -32 · 90. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
99
▲ +116
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -17 · 97. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.10
▲ +0.13
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -0.03 · 90. percentilis
Gyenge pontok
CS / perc?
8.24
▼ −0.51
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 8.75 · 10. percentilis
Ölésrészvétel?
59 %
▼ −5 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 64 % · 3. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
3.38
▼ +0.59
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 23. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
55 %
▲ +6 %
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 49 % · 83. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
99
▲ +116
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -17 · 97. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
203
▲ +235
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -32 · 90. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
1.66
▲ +2.65
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga -1.00 · 70. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.10
▲ +0.13
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -0.03 · 90. percentilis
KDA?
4.06
▼ −0.72
kissé gyengébb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 4.77 · 23. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
3.38
▼ +0.59
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 23. percentilis
Ölésrészvétel?
59 %
▼ −5 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 64 % · 3. percentilis
Sebzésrészesedés?
27 %
▲ +1 %
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 26 % · 70. percentilis
CS / perc?
8.24
▼ −0.51
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 8.75 · 10. percentilis
Arany / perc?
398.01
≈ +0.59
átlagos
· A Mid poszt átlaga 397.42 · 50. percentilis
Ward / perc?
0.38
▼ −0.02
kissé gyengébb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 0.40 · 50. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
7.62
≈ +0.23
átlagos
· A Mid poszt átlaga 7.39 · 57. percentilis
Champion pool mérete?
13
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Mid poszt átlaga 20.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Akali | 4 | 14 % | 100 % | |
| Syndra | 4 | 14 % | 50 % | |
| Viktor | 3 | 10 % | 67 % | |
| Ahri | 3 | 10 % | 67 % | |
| Orianna | 3 | 10 % | 33 % | |
| Hwei | 2 | 7 % | 50 % | |
| Cassiopeia | 2 | 7 % | 50 % | |
| Anivia | 2 | 7 % | 50 % | |
| LeBlanc | 2 | 7 % | 0 % | |
| Aatrox | 1 | 3 % | 100 % | |
| Locke | 1 | 3 % | 100 % | |
| Sylas | 1 | 3 % | 0 % | |
| Aurora | 1 | 3 % | 0 % |