Hans Sama Bot
Steven Liv · G2 Esports ·
247 játszma · 116–131 (47 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 14 másik
Bot játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYGYGYVGYGYGYGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 90 %
Champion pool
25
változatosság 0.92 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Ashe 23×Yunara 16×Kalista 14×Sivir 12×Miss Fortune 11×Corki 10×Senna 8×Ziggs 4×Erősségek
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
141
▲ +142
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga -1 · 89. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
5.23
▲ +5.41
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga -0.18 · 96. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
234
▲ +269
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga -35 · 96. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.16
▲ +0.19
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga -0.03 · 96. percentilis
KDA?
7.06
▲ +1.63
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 5.43 · 82. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
1.84
▲ −0.49
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 2.33 · 82. percentilis
Gyenge pontok
Nincs kiugró gyengeség.
Minden mutató
Győzelmi arány?
47 %
≈ +1 %
átlagos
· A Bot poszt átlaga 46 % · 39. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
141
▲ +142
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga -1 · 89. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
234
▲ +269
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga -35 · 96. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
5.23
▲ +5.41
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga -0.18 · 96. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.16
▲ +0.19
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga -0.03 · 96. percentilis
KDA?
7.06
▲ +1.63
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 5.43 · 82. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
1.84
▲ −0.49
kiemelkedően jó
· A Bot poszt átlaga 2.33 · 82. percentilis
Ölésrészvétel?
63 %
▼ −2 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 65 % · 32. percentilis
Sebzésrészesedés?
27 %
▼ −1 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 28 % · 25. percentilis
CS / perc?
9.48
▼ −0.12
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 9.60 · 39. percentilis
Arany / perc?
463.01
▲ +9.41
kissé jobb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 453.60 · 68. percentilis
Ward / perc?
0.40
▼ −0.03
kissé gyengébb az átlagnál
· A Bot poszt átlaga 0.44 · 18. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
11.48
≈ +0.24
átlagos
· A Bot poszt átlaga 11.24 · 61. percentilis
Champion pool mérete?
25
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Bot poszt átlaga 18.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Varus | 25 | 10 % | 48 % | |
| Ashe | 23 | 9 % | 57 % | |
| Ezreal | 21 | 9 % | 43 % | |
| Kai'Sa | 21 | 9 % | 29 % | |
| Yunara | 16 | 6 % | 75 % | |
| Caitlyn | 16 | 6 % | 44 % | |
| Kalista | 14 | 6 % | 50 % | |
| Sivir | 12 | 5 % | 50 % | |
| Xayah | 12 | 5 % | 25 % | |
| Miss Fortune | 11 | 4 % | 55 % | |
| Corki | 10 | 4 % | 80 % | |
| Jinx | 10 | 4 % | 40 % | |
| Lucian | 10 | 4 % | 30 % | |
| Senna | 8 | 3 % | 50 % | |
| Aphelios | 8 | 3 % | 38 % | |
| Draven | 7 | 3 % | 29 % | |
| Smolder | 5 | 2 % | 40 % | |
| Ziggs | 4 | 2 % | 75 % | |
| Jhin | 4 | 2 % | 50 % | |
| Zeri | 3 | 1 % | 33 % | |
| Syndra | 2 | 1 % | 50 % | |
| Viktor | 2 | 1 % | 50 % | |
| Seraphine | 1 | 0 % | 100 % | |
| Kog'Maw | 1 | 0 % | 0 % | |
| Tristana | 1 | 0 % | 0 % |