Lospa Support
Joon Hyung Park · Fnatic ·
60 játszma · 30–30 (50 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 16 másik
Support játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYVVVGYVVVGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 38 %
Champion pool
16
változatosság 0.89 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Nautilus 6×Karma 6×Seraphine 4×Nami 4×Rakan 3×Erősségek
Ward / perc?
2.17
▲ +0.26
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 1.91 · 91. percentilis
Gyenge pontok
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-98
▼ −89
gyenge pont
· A Support poszt átlaga -9 · 3. percentilis
Sebzésrészesedés?
6 %
▼ −1 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 8 % · 3. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-164
▼ −138
gyenge pont
· A Support poszt átlaga -26 · 9. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
13.28
▼ −2.46
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 15.74 · 22. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-1.88
▼ −1.88
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 0.00 · 16. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
50 %
≈ −1 %
átlagos
· A Support poszt átlaga 51 % · 47. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-98
▼ −89
gyenge pont
· A Support poszt átlaga -9 · 3. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-164
▼ −138
gyenge pont
· A Support poszt átlaga -26 · 9. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-1.88
▼ −1.88
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 0.00 · 16. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.13
▼ −0.13
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga -0.00 · 16. percentilis
KDA?
5.67
▲ +0.71
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 4.95 · 72. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.70
▲ −0.39
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 3.09 · 78. percentilis
Ölésrészvétel?
73 %
≈ −0 %
átlagos
· A Support poszt átlaga 73 % · 53. percentilis
Sebzésrészesedés?
6 %
▼ −1 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 8 % · 3. percentilis
CS / perc?
0.95
▼ −0.09
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 1.04 · 22. percentilis
Arany / perc?
245.88
≈ +0.55
átlagos
· A Support poszt átlaga 245.33 · 41. percentilis
Ward / perc?
2.17
▲ +0.26
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 1.91 · 91. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
13.28
▼ −2.46
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 15.74 · 22. percentilis
Champion pool mérete?
16
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Support poszt átlaga 17.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Alistar | 11 | 18 % | 45 % | |
| Lulu | 10 | 17 % | 40 % | |
| Nautilus | 6 | 10 % | 67 % | |
| Karma | 6 | 10 % | 50 % | |
| Seraphine | 4 | 7 % | 50 % | |
| Nami | 4 | 7 % | 50 % | |
| Milio | 4 | 7 % | 0 % | |
| Rakan | 3 | 5 % | 100 % | |
| Neeko | 3 | 5 % | 33 % | |
| Braum | 2 | 3 % | 100 % | |
| Leona | 2 | 3 % | 50 % | |
| Soraka | 1 | 2 % | 100 % | |
| Rell | 1 | 2 % | 100 % | |
| Thresh | 1 | 2 % | 100 % | |
| Shen | 1 | 2 % | 0 % | |
| Renata Glasc | 1 | 2 % | 0 % |