Stend Support
Paul Lardin · Shifters ·
90 játszma · 38–52 (42 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 16 másik
Support játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
VVVVGYVGYGYVV
utolsó 10 játszma · súlyozva 33 %
Champion pool
20
változatosság 0.84 — kiegyensúlyozott
Biztos pickek ?
Nautilus 11×Leona 9×Alistar 4×Erősségek
CS-különbség 15 percnél?
1.98
▲ +1.98
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 0.00 · 91. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
17.74
▲ +2.00
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 15.74 · 84. percentilis
Gyenge pontok
Arany / perc?
230.56
▼ −14.76
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 245.33 · 9. percentilis
KDA?
3.54
▼ −1.41
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 4.95 · 16. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
42 %
▼ −9 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 51 % · 22. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-16
≈ −7
átlagos
· A Support poszt átlaga -9 · 34. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-34
≈ −8
átlagos
· A Support poszt átlaga -26 · 34. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
1.98
▲ +1.98
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 0.00 · 91. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.11
▲ +0.12
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga -0.00 · 84. percentilis
KDA?
3.54
▼ −1.41
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 4.95 · 16. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
3.66
▼ +0.56
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 3.09 · 16. percentilis
Ölésrészvétel?
74 %
▲ +1 %
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 73 % · 66. percentilis
Sebzésrészesedés?
7 %
▼ −0 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 8 % · 34. percentilis
CS / perc?
1.06
≈ +0.02
átlagos
· A Support poszt átlaga 1.04 · 72. percentilis
Arany / perc?
230.56
▼ −14.76
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 245.33 · 9. percentilis
Ward / perc?
1.84
▼ −0.07
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 1.91 · 34. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
17.74
▲ +2.00
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 15.74 · 84. percentilis
Champion pool mérete?
20
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Support poszt átlaga 17.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Rell | 19 | 21 % | 47 % | |
| Rakan | 14 | 16 % | 36 % | |
| Nautilus | 11 | 12 % | 55 % | |
| Leona | 9 | 10 % | 56 % | |
| Braum | 6 | 7 % | 33 % | |
| Thresh | 6 | 7 % | 17 % | |
| Alistar | 4 | 4 % | 75 % | |
| Renata Glasc | 3 | 3 % | 33 % | |
| Milio | 3 | 3 % | 0 % | |
| Pyke | 2 | 2 % | 100 % | |
| Shen | 2 | 2 % | 50 % | |
| Neeko | 2 | 2 % | 50 % | |
| Poppy | 2 | 2 % | 50 % | |
| Karma | 1 | 1 % | 100 % | |
| Gragas | 1 | 1 % | 0 % | |
| Elise | 1 | 1 % | 0 % | |
| Lulu | 1 | 1 % | 0 % | |
| Bard | 1 | 1 % | 0 % | |
| Seraphine | 1 | 1 % | 0 % | |
| Senna | 1 | 1 % | 0 % |