Soboro Top
Lim Seong-min · Fnatic ·
22 játszma · 10–12 (45 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Top játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYVVVGYVVVGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 38 %
Champion pool
10
változatosság 0.94 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Rumble 5×Ambessa 4×Erősségek
CS-különbség 15 percnél?
12.41
▲ +12.31
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 0.10 · 97. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.45
▲ +0.48
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga -0.02 · 97. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
445
▲ +480
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga -35 · 97. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
285
▲ +298
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga -13 · 97. percentilis
Ölésrészvétel?
56 %
▲ +4 %
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 52 % · 97. percentilis
Sebzésrészesedés?
24 %
▲ +2 %
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 22 % · 90. percentilis
Gyenge pontok
Nincs kiugró gyengeség.
Minden mutató
Győzelmi arány?
45 %
▼ −4 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 49 % · 30. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
285
▲ +298
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga -13 · 97. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
445
▲ +480
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga -35 · 97. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
12.41
▲ +12.31
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 0.10 · 97. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.45
▲ +0.48
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga -0.02 · 97. percentilis
KDA?
3.69
≈ −0.01
átlagos
· A Top poszt átlaga 3.70 · 43. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.95
≈ −0.03
átlagos
· A Top poszt átlaga 2.98 · 30. percentilis
Ölésrészvétel?
56 %
▲ +4 %
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 52 % · 97. percentilis
Sebzésrészesedés?
24 %
▲ +2 %
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 22 % · 90. percentilis
CS / perc?
8.13
≈ −0.02
átlagos
· A Top poszt átlaga 8.16 · 43. percentilis
Arany / perc?
377.00
≈ −0.83
átlagos
· A Top poszt átlaga 377.82 · 50. percentilis
Ward / perc?
0.40
≈ −0.01
átlagos
· A Top poszt átlaga 0.40 · 57. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
5.77
≈ −0.12
átlagos
· A Top poszt átlaga 5.90 · 50. percentilis
Champion pool mérete?
10
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Top poszt átlaga 22.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Rumble | 5 | 23 % | 80 % | |
| Ambessa | 4 | 18 % | 50 % | |
| Jayce | 2 | 9 % | 50 % | |
| Renekton | 2 | 9 % | 50 % | |
| Olaf | 2 | 9 % | 50 % | |
| Zaahen | 2 | 9 % | 0 % | |
| Jax | 2 | 9 % | 0 % | |
| Gnar | 1 | 5 % | 100 % | |
| Sion | 1 | 5 % | 0 % | |
| K'Sante | 1 | 5 % | 0 % |