Rhilech Jungle
Enes Uçan · Natus Vincere ·
75 játszma · 34–41 (45 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 14 másik
Jungle játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
VGYVGYVGYVVVGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 41 %
Champion pool
18
változatosság 0.93 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Xin Zhao 9×Zaahen 8×Aatrox 8×Pantheon 7×Qiyana 3×Skarner 3×Erősségek
CS / perc?
7.28
▲ +1.00
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 6.27 · 96. percentilis
Arany / perc?
399.56
▲ +45.82
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 353.74 · 96. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
282
▲ +330
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -48 · 96. percentilis
Ölésrészvétel?
76 %
▲ +4 %
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 72 % · 89. percentilis
Sebzésrészesedés?
19 %
▲ +3 %
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 16 % · 96. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
14.39
▲ +2.29
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 12.10 · 96. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
85
▲ +113
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -28 · 89. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
3.32
▲ +4.09
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -0.77 · 82. percentilis
Gyenge pontok
Nincs kiugró gyengeség.
Minden mutató
Győzelmi arány?
45 %
▼ −6 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 51 % · 25. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
85
▲ +113
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -28 · 89. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
282
▲ +330
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -48 · 96. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
3.32
▲ +4.09
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -0.77 · 82. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.05
▲ +0.10
kissé jobb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga -0.05 · 75. percentilis
KDA?
5.73
▲ +0.61
kissé jobb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 5.12 · 61. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.81
▲ −0.20
kissé jobb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 3.01 · 54. percentilis
Ölésrészvétel?
76 %
▲ +4 %
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 72 % · 89. percentilis
Sebzésrészesedés?
19 %
▲ +3 %
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 16 % · 96. percentilis
CS / perc?
7.28
▲ +1.00
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 6.27 · 96. percentilis
Arany / perc?
399.56
▲ +45.82
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 353.74 · 96. percentilis
Ward / perc?
0.31
≈ +0.01
átlagos
· A Jungle poszt átlaga 0.30 · 61. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
14.39
▲ +2.29
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 12.10 · 96. percentilis
Champion pool mérete?
18
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Jungle poszt átlaga 20.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Xin Zhao | 9 | 12 % | 56 % | |
| Zaahen | 8 | 11 % | 62 % | |
| Aatrox | 8 | 11 % | 62 % | |
| Pantheon | 7 | 9 % | 57 % | |
| Vi | 6 | 8 % | 33 % | |
| Jarvan IV | 6 | 8 % | 33 % | |
| Wukong | 5 | 7 % | 40 % | |
| Ambessa | 4 | 5 % | 25 % | |
| Lee Sin | 4 | 5 % | 0 % | |
| Qiyana | 3 | 4 % | 67 % | |
| Skarner | 3 | 4 % | 67 % | |
| Nocturne | 3 | 4 % | 33 % | |
| Dr. Mundo | 2 | 3 % | 100 % | |
| Jayce | 2 | 3 % | 0 % | |
| Trundle | 2 | 3 % | 0 % | |
| Shyvana | 1 | 1 % | 100 % | |
| Cho'Gath | 1 | 1 % | 0 % | |
| Naafiri | 1 | 1 % | 0 % |