a liga összes betöltött szezonja

Empyros Top

Panagiotis Tantis · Fnatic · 38 játszma · 20–18 (53 %)
ℹ Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik Top játékoshoz mérve. Poszton kívüli összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce nem ugyanaz a skála.

Teljesítményprofil ?

Aranykülönbség a sávban 15 percnél: -535 (10. percentilis)CS / perc: 8.30 (70. percentilis)Sebzésrészesedés: 20 % (17. percentilis)Ölésrészvétel: 48 % (17. percentilis)Halál / játszma: 2.66 (70. percentilis)Ward / perc: 0.48 (90. percentilis)Arany @15CS/percSebzésRészvételTúlélésVízió
a játékos percentilise szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)

Forma

VGYVVGYGYGYVVGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 53 %

Champion pool

10
változatosság 0.92 — széles, nehezen kiszámítható

Biztos pickek ?

K'Sante 9×Ornn 3×Jax 3×

Erősségek

Ward / perc? 0.48
▲ +0.08 kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga 0.40 · 90. percentilis

Gyenge pontok

Aranykülönbség a sávban 15 percnél? -535
▼ −500 gyenge pont · A Top poszt átlaga -35 · 10. percentilis
CS-különbség 15 percnél? -8.68
▼ −8.78 gyenge pont · A Top poszt átlaga 0.10 · 10. percentilis
Sebzésrészesedés? 20 %
▼ −2 % gyenge pont · A Top poszt átlaga 22 % · 17. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél? -0.37
▼ −0.35 gyenge pont · A Top poszt átlaga -0.02 · 10. percentilis
Arany / perc? 361.69
▼ −16.13 gyenge pont · A Top poszt átlaga 377.82 · 10. percentilis
Ölésrészvétel? 48 %
▼ −3 % gyenge pont · A Top poszt átlaga 52 % · 17. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél? -216
▼ −204 gyenge pont · A Top poszt átlaga -13 · 10. percentilis

Minden mutató

Győzelmi arány? 53 %
▲ +3 % kissé jobb az átlagnál · A Top poszt átlaga 49 % · 70. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél? -216
▼ −204 gyenge pont · A Top poszt átlaga -13 · 10. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél? -535
▼ −500 gyenge pont · A Top poszt átlaga -35 · 10. percentilis
CS-különbség 15 percnél? -8.68
▼ −8.78 gyenge pont · A Top poszt átlaga 0.10 · 10. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél? -0.37
▼ −0.35 gyenge pont · A Top poszt átlaga -0.02 · 10. percentilis
KDA? 3.60
≈ −0.10 átlagos · A Top poszt átlaga 3.70 · 37. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)? 2.66
▲ −0.33 kissé jobb az átlagnál · A Top poszt átlaga 2.98 · 70. percentilis
Ölésrészvétel? 48 %
▼ −3 % gyenge pont · A Top poszt átlaga 52 % · 17. percentilis
Sebzésrészesedés? 20 %
▼ −2 % gyenge pont · A Top poszt átlaga 22 % · 17. percentilis
CS / perc? 8.30
▲ +0.14 kissé jobb az átlagnál · A Top poszt átlaga 8.16 · 70. percentilis
Arany / perc? 361.69
▼ −16.13 gyenge pont · A Top poszt átlaga 377.82 · 10. percentilis
Ward / perc? 0.48
▲ +0.08 kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga 0.40 · 90. percentilis
Ward-rombolás / játszma? 5.34
▼ −0.55 kissé gyengébb az átlagnál · A Top poszt átlaga 5.90 · 37. percentilis
Champion pool mérete? 10
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen. A Top poszt átlaga 22.

Champion pool

Champion Játszma▼ Arány Győzelem
K'Sante 9 24 % 56 %
Rumble 6 16 % 33 %
Sion 6 16 % 33 %
Gnar 4 11 % 25 %
Ornn 3 8 % 100 %
Jax 3 8 % 67 %
Ambessa 3 8 % 33 %
Renekton 2 5 % 100 %
Kennen 1 3 % 100 %
Zaahen 1 3 % 100 %

Rejoining the server...

Rejoin failed... trying again in seconds.

Failed to rejoin.
Please retry or reload the page.

The session has been paused by the server.

Failed to resume the session.
Please retry or reload the page.