Naak Nako Top
Kaan Okan · Team Vitality ·
129 játszma · 69–60 (53 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Top játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYVVVVGYGYV
utolsó 10 játszma · súlyozva 45 %
Champion pool
29
változatosság 0.86 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Rumble 19×Aatrox 12×Renekton 10×Ambessa 10×Jayce 8×Gwen 4×Jax 4×Yasuo 4×Erősségek
Arany / perc?
397.84
▲ +20.02
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 377.82 · 90. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
6.50
▲ +6.40
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 0.10 · 83. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
273
▲ +308
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga -35 · 83. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.22
▲ +0.24
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga -0.02 · 90. percentilis
Gyenge pontok
Nincs kiugró gyengeség.
Minden mutató
Győzelmi arány?
53 %
▲ +4 %
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 49 % · 77. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
126
▲ +139
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga -13 · 77. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
273
▲ +308
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga -35 · 83. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
6.50
▲ +6.40
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 0.10 · 83. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.22
▲ +0.24
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga -0.02 · 90. percentilis
KDA?
3.73
≈ +0.03
átlagos
· A Top poszt átlaga 3.70 · 50. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.98
≈ −0.01
átlagos
· A Top poszt átlaga 2.98 · 23. percentilis
Ölésrészvétel?
50 %
▼ −1 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 52 % · 30. percentilis
Sebzésrészesedés?
23 %
▲ +1 %
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 22 % · 70. percentilis
CS / perc?
8.32
▲ +0.16
kissé jobb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 8.16 · 77. percentilis
Arany / perc?
397.84
▲ +20.02
kiemelkedően jó
· A Top poszt átlaga 377.82 · 90. percentilis
Ward / perc?
0.38
▼ −0.02
kissé gyengébb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 0.40 · 37. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
5.30
▼ −0.59
kissé gyengébb az átlagnál
· A Top poszt átlaga 5.90 · 30. percentilis
Champion pool mérete?
29
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Top poszt átlaga 22.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Rumble | 19 | 15 % | 63 % | |
| K'Sante | 14 | 11 % | 36 % | |
| Aatrox | 12 | 9 % | 58 % | |
| Gnar | 12 | 9 % | 42 % | |
| Renekton | 10 | 8 % | 60 % | |
| Ambessa | 10 | 8 % | 60 % | |
| Jayce | 8 | 6 % | 50 % | |
| Gwen | 4 | 3 % | 75 % | |
| Jax | 4 | 3 % | 50 % | |
| Yasuo | 4 | 3 % | 50 % | |
| Varus | 3 | 2 % | 100 % | |
| Akali | 3 | 2 % | 67 % | |
| Yorick | 3 | 2 % | 67 % | |
| Gragas | 3 | 2 % | 33 % | |
| Ornn | 2 | 2 % | 100 % | |
| Aurora | 2 | 2 % | 50 % | |
| Dr. Mundo | 2 | 2 % | 50 % | |
| Anivia | 2 | 2 % | 50 % | |
| Camille | 2 | 2 % | 50 % | |
| Twisted Fate | 1 | 1 % | 100 % | |
| Quinn | 1 | 1 % | 100 % | |
| Vladimir | 1 | 1 % | 100 % | |
| Olaf | 1 | 1 % | 0 % | |
| Sion | 1 | 1 % | 0 % | |
| Yone | 1 | 1 % | 0 % | |
| Sylas | 1 | 1 % | 0 % | |
| Ryze | 1 | 1 % | 0 % | |
| Trundle | 1 | 1 % | 0 % | |
| Kennen | 1 | 1 % | 0 % |