Luon Support
Hyunho Lee · Shifters ·
19 játszma · 7–12 (37 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 16 másik
Support játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
VVGYGYGYVVGYGYGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 69 %
Champion pool
9
változatosság 0.87 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Nincs olyan champion, amit legalább 3 játszmában átlag feletti aránnyal vitt.
Erősségek
Nincs kiugró erősség a posztján belül.
Gyenge pontok
Ward-rombolás / játszma?
11.58
▼ −4.16
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 15.74 · 3. percentilis
Sebzésrészesedés?
6 %
▼ −1 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 8 % · 9. percentilis
Győzelmi arány?
37 %
▼ −15 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 51 % · 9. percentilis
Ward / perc?
1.76
▼ −0.16
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 1.91 · 16. percentilis
CS / perc?
0.94
▼ −0.10
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 1.04 · 9. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
37 %
▼ −15 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 51 % · 9. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
4
▲ +13
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga -9 · 59. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
16
▲ +42
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga -26 · 72. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-0.89
▼ −0.90
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 0.00 · 47. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.11
▼ −0.10
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga -0.00 · 22. percentilis
KDA?
6.03
▲ +1.07
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 4.95 · 84. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.74
▲ −0.35
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 3.09 · 66. percentilis
Ölésrészvétel?
73 %
≈ −0 %
átlagos
· A Support poszt átlaga 73 % · 41. percentilis
Sebzésrészesedés?
6 %
▼ −1 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 8 % · 9. percentilis
CS / perc?
0.94
▼ −0.10
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 1.04 · 9. percentilis
Arany / perc?
236.51
▼ −8.82
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 245.33 · 22. percentilis
Ward / perc?
1.76
▼ −0.16
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 1.91 · 16. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
11.58
▼ −4.16
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 15.74 · 3. percentilis
Champion pool mérete?
9
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Support poszt átlaga 17.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Rell | 7 | 37 % | 29 % | |
| Leona | 3 | 16 % | 33 % | |
| Alistar | 2 | 11 % | 50 % | |
| Nami | 2 | 11 % | 0 % | |
| Lulu | 1 | 5 % | 100 % | |
| Rakan | 1 | 5 % | 100 % | |
| Braum | 1 | 5 % | 100 % | |
| Renata Glasc | 1 | 5 % | 0 % | |
| Ashe | 1 | 5 % | 0 % |