a liga összes betöltött szezonja

Rooster Top

Yunhwan Shin · Shifters · 66 játszma · 25–41 (38 %)
ℹ Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik Top játékoshoz mérve. Poszton kívüli összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce nem ugyanaz a skála.

Teljesítményprofil ?

Aranykülönbség a sávban 15 percnél: 305 (90. percentilis)CS / perc: 8.57 (90. percentilis)Sebzésrészesedés: 23 % (63. percentilis)Ölésrészvétel: 55 % (90. percentilis)Halál / játszma: 2.91 (37. percentilis)Ward / perc: 0.39 (43. percentilis)Arany @15CS/percSebzésRészvételTúlélésVízió
a játékos percentilise szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)

Forma

VVVVGYVGYGYVV
utolsó 10 játszma · súlyozva 33 %

Champion pool

21
változatosság 0.90 — széles, nehezen kiszámítható

Biztos pickek ?

K'Sante 7×Jax 4×

Erősségek

CS / perc? 8.57
▲ +0.41 kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga 8.16 · 90. percentilis
Ölésrészvétel? 55 %
▲ +3 % kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga 52 % · 90. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél? 212
▲ +225 kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga -13 · 90. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél? 305
▲ +340 kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga -35 · 90. percentilis
CS-különbség 15 percnél? 6.67
▲ +6.57 kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga 0.10 · 90. percentilis
Arany / perc? 389.26
▲ +11.44 kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga 377.82 · 77. percentilis

Gyenge pontok

Győzelmi arány? 38 %
▼ −12 % gyenge pont · A Top poszt átlaga 49 % · 10. percentilis

Minden mutató

Győzelmi arány? 38 %
▼ −12 % gyenge pont · A Top poszt átlaga 49 % · 10. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél? 212
▲ +225 kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga -13 · 90. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél? 305
▲ +340 kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga -35 · 90. percentilis
CS-különbség 15 percnél? 6.67
▲ +6.57 kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga 0.10 · 90. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél? 0.14
▲ +0.16 kissé jobb az átlagnál · A Top poszt átlaga -0.02 · 77. percentilis
KDA? 3.57
≈ −0.13 átlagos · A Top poszt átlaga 3.70 · 30. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)? 2.91
≈ −0.08 átlagos · A Top poszt átlaga 2.98 · 37. percentilis
Ölésrészvétel? 55 %
▲ +3 % kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga 52 % · 90. percentilis
Sebzésrészesedés? 23 %
▲ +1 % kissé jobb az átlagnál · A Top poszt átlaga 22 % · 63. percentilis
CS / perc? 8.57
▲ +0.41 kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga 8.16 · 90. percentilis
Arany / perc? 389.26
▲ +11.44 kiemelkedően jó · A Top poszt átlaga 377.82 · 77. percentilis
Ward / perc? 0.39
▼ −0.02 kissé gyengébb az átlagnál · A Top poszt átlaga 0.40 · 43. percentilis
Ward-rombolás / játszma? 5.65
▼ −0.25 kissé gyengébb az átlagnál · A Top poszt átlaga 5.90 · 43. percentilis
Champion pool mérete? 21
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen. A Top poszt átlaga 22.

Champion pool

Champion Játszma▼ Arány Győzelem
Jayce 9 14 % 33 %
K'Sante 7 11 % 57 %
Rumble 7 11 % 43 %
Gnar 7 11 % 43 %
Ambessa 6 9 % 33 %
Aurora 5 8 % 40 %
Jax 4 6 % 75 %
Olaf 3 5 % 0 %
Irelia 2 3 % 100 %
Sion 2 3 % 50 %
Akali 2 3 % 0 %
Zaahen 2 3 % 0 %
Rek'Sai 2 3 % 0 %
Nidalee 1 2 % 100 %
Aatrox 1 2 % 100 %
Varus 1 2 % 0 %
Kennen 1 2 % 0 %
Vayne 1 2 % 0 %
Renekton 1 2 % 0 %
Naafiri 1 2 % 0 %
Galio 1 2 % 0 %

Rejoining the server...

Rejoin failed... trying again in seconds.

Failed to rejoin.
Please retry or reload the page.

The session has been paused by the server.

Failed to resume the session.
Please retry or reload the page.