Caps Mid
Rasmus Borregaard Winther · G2 Esports ·
247 játszma · 116–131 (47 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Mid játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYGYGYVGYGYGYGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 90 %
Champion pool
35
változatosság 0.89 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Ahri 19×LeBlanc 13×Annie 13×Tristana 12×Akali 10×Ryze 10×Viktor 9×Galio 9×Erősségek
Szintkülönbség 15 percnél?
0.28
▲ +0.31
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -0.03 · 97. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
6.94
▲ +7.94
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -1.00 · 97. percentilis
Arany / perc?
425.61
▲ +28.19
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 397.42 · 97. percentilis
KDA?
6.47
▲ +1.70
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 4.77 · 97. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
231
▲ +263
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -32 · 97. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
8.68
▲ +1.29
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 7.39 · 83. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
66
▲ +83
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -17 · 90. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.23
▲ −0.56
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 83. percentilis
Gyenge pontok
Ward / perc?
0.31
▼ −0.09
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 0.40 · 3. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
47 %
≈ −2 %
átlagos
· A Mid poszt átlaga 49 % · 50. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
66
▲ +83
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -17 · 90. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
231
▲ +263
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -32 · 97. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
6.94
▲ +7.94
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -1.00 · 97. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.28
▲ +0.31
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -0.03 · 97. percentilis
KDA?
6.47
▲ +1.70
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 4.77 · 97. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.23
▲ −0.56
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 83. percentilis
Ölésrészvétel?
64 %
≈ +1 %
átlagos
· A Mid poszt átlaga 64 % · 57. percentilis
Sebzésrészesedés?
25 %
≈ −0 %
átlagos
· A Mid poszt átlaga 26 % · 43. percentilis
CS / perc?
8.94
▲ +0.18
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 8.75 · 63. percentilis
Arany / perc?
425.61
▲ +28.19
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 397.42 · 97. percentilis
Ward / perc?
0.31
▼ −0.09
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 0.40 · 3. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
8.68
▲ +1.29
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 7.39 · 83. percentilis
Champion pool mérete?
35
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Mid poszt átlaga 20.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Azir | 25 | 10 % | 48 % | |
| Taliyah | 20 | 8 % | 35 % | |
| Ahri | 19 | 8 % | 58 % | |
| Orianna | 19 | 8 % | 42 % | |
| Corki | 18 | 7 % | 39 % | |
| LeBlanc | 13 | 5 % | 62 % | |
| Annie | 13 | 5 % | 54 % | |
| Tristana | 12 | 5 % | 58 % | |
| Akali | 10 | 4 % | 60 % | |
| Ryze | 10 | 4 % | 50 % | |
| Viktor | 9 | 4 % | 67 % | |
| Galio | 9 | 4 % | 56 % | |
| Hwei | 9 | 4 % | 44 % | |
| Aurora | 9 | 4 % | 33 % | |
| Anivia | 7 | 3 % | 57 % | |
| Yone | 5 | 2 % | 80 % | |
| Cassiopeia | 4 | 2 % | 50 % | |
| Sylas | 4 | 2 % | 50 % | |
| Neeko | 4 | 2 % | 25 % | |
| Aurelion Sol | 3 | 1 % | 67 % | |
| Smolder | 3 | 1 % | 33 % | |
| Ezreal | 3 | 1 % | 33 % | |
| Lucian | 3 | 1 % | 0 % | |
| Karma | 2 | 1 % | 50 % | |
| Locke | 2 | 1 % | 0 % | |
| Syndra | 2 | 1 % | 0 % | |
| Zeri | 2 | 1 % | 0 % | |
| Ziggs | 1 | 0 % | 100 % | |
| Jayce | 1 | 0 % | 100 % | |
| Zoe | 1 | 0 % | 0 % | |
| Gragas | 1 | 0 % | 0 % | |
| Yasuo | 1 | 0 % | 0 % | |
| Twisted Fate | 1 | 0 % | 0 % | |
| K'Sante | 1 | 0 % | 0 % | |
| Veigar | 1 | 0 % | 0 % |