Busio Support
Alan Cwalina · Karmine Corp ·
104 játszma · 62–42 (60 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 16 másik
Support játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYVVVGYVVVV
utolsó 10 játszma · súlyozva 19 %
Champion pool
19
változatosság 0.91 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Seraphine 14×Nami 12×Lulu 9×Rakan 8×Leona 7×Neeko 6×Shen 3×Milio 3×Erősségek
KDA?
6.86
▲ +1.91
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 4.95 · 91. percentilis
Arany / perc?
259.77
▲ +14.45
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 245.33 · 91. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
29
▲ +38
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga -9 · 91. percentilis
Gyenge pontok
Ölésrészvétel?
71 %
▼ −2 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 73 % · 22. percentilis
CS / perc?
0.95
▼ −0.09
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 1.04 · 16. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
60 %
▲ +8 %
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 51 % · 78. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
29
▲ +38
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga -9 · 91. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
19
▲ +45
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga -26 · 78. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-1.11
▼ −1.11
kissé gyengébb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 0.00 · 34. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.11
▲ +0.11
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga -0.00 · 78. percentilis
KDA?
6.86
▲ +1.91
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 4.95 · 91. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.59
▲ −0.51
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 3.09 · 84. percentilis
Ölésrészvétel?
71 %
▼ −2 %
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 73 % · 22. percentilis
Sebzésrészesedés?
8 %
▲ +0 %
kissé jobb az átlagnál
· A Support poszt átlaga 8 % · 78. percentilis
CS / perc?
0.95
▼ −0.09
gyenge pont
· A Support poszt átlaga 1.04 · 16. percentilis
Arany / perc?
259.77
▲ +14.45
kiemelkedően jó
· A Support poszt átlaga 245.33 · 91. percentilis
Ward / perc?
1.94
≈ +0.03
átlagos
· A Support poszt átlaga 1.91 · 72. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
15.61
≈ −0.14
átlagos
· A Support poszt átlaga 15.74 · 47. percentilis
Champion pool mérete?
19
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Support poszt átlaga 17.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Seraphine | 14 | 13 % | 79 % | |
| Nami | 12 | 12 % | 50 % | |
| Bard | 12 | 12 % | 42 % | |
| Lulu | 9 | 9 % | 78 % | |
| Rakan | 8 | 8 % | 62 % | |
| Alistar | 8 | 8 % | 38 % | |
| Leona | 7 | 7 % | 71 % | |
| Neeko | 6 | 6 % | 67 % | |
| Nautilus | 6 | 6 % | 33 % | |
| Karma | 5 | 5 % | 40 % | |
| Shen | 3 | 3 % | 100 % | |
| Milio | 3 | 3 % | 67 % | |
| Rell | 3 | 3 % | 33 % | |
| Renata Glasc | 2 | 2 % | 100 % | |
| Camille | 2 | 2 % | 100 % | |
| Lux | 1 | 1 % | 100 % | |
| Vel'Koz | 1 | 1 % | 100 % | |
| Poppy | 1 | 1 % | 0 % | |
| Yuumi | 1 | 1 % | 0 % |