Poby Mid
Sungwon Yoon · Natus Vincere ·
100 játszma · 44–56 (44 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Mid játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
VGYVGYVGYVVVGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 41 %
Champion pool
19
változatosság 0.91 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Orianna 10×Viktor 9×Syndra 8×Aurora 6×Ahri 6×Erősségek
CS / perc?
9.28
▲ +0.53
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 8.75 · 97. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.25
▲ −0.54
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 77. percentilis
KDA?
5.69
▲ +0.91
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 4.77 · 77. percentilis
Ward / perc?
0.44
▲ +0.04
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 0.40 · 70. percentilis
Gyenge pontok
Sebzésrészesedés?
24 %
▼ −1 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 26 % · 23. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
44 %
▼ −5 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 49 % · 30. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
0
▲ +17
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga -17 · 50. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-49
≈ −17
átlagos
· A Mid poszt átlaga -32 · 50. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
1.72
▲ +2.72
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga -1.00 · 77. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.01
▲ +0.04
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga -0.03 · 63. percentilis
KDA?
5.69
▲ +0.91
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 4.77 · 77. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.25
▲ −0.54
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 77. percentilis
Ölésrészvétel?
63 %
▼ −1 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 64 % · 37. percentilis
Sebzésrészesedés?
24 %
▼ −1 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 26 % · 23. percentilis
CS / perc?
9.28
▲ +0.53
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 8.75 · 97. percentilis
Arany / perc?
405.56
▲ +8.14
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 397.42 · 77. percentilis
Ward / perc?
0.44
▲ +0.04
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 0.40 · 70. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
6.46
▼ −0.93
kissé gyengébb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 7.39 · 23. percentilis
Champion pool mérete?
19
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Mid poszt átlaga 20.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Azir | 14 | 14 % | 36 % | |
| Ryze | 11 | 11 % | 27 % | |
| Orianna | 10 | 10 % | 70 % | |
| Viktor | 9 | 9 % | 67 % | |
| Syndra | 8 | 8 % | 62 % | |
| Annie | 8 | 8 % | 38 % | |
| Taliyah | 7 | 7 % | 29 % | |
| Aurora | 6 | 6 % | 83 % | |
| Ahri | 6 | 6 % | 50 % | |
| Cassiopeia | 5 | 5 % | 20 % | |
| Galio | 4 | 4 % | 25 % | |
| Anivia | 3 | 3 % | 33 % | |
| Yone | 2 | 2 % | 50 % | |
| Akali | 2 | 2 % | 50 % | |
| Ziggs | 1 | 1 % | 0 % | |
| Hwei | 1 | 1 % | 0 % | |
| Twisted Fate | 1 | 1 % | 0 % | |
| LeBlanc | 1 | 1 % | 0 % | |
| Corki | 1 | 1 % | 0 % |