LIDER Mid
Adam Ilyasov · SK Gaming ·
32 játszma · 15–17 (47 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Mid játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
VGYGYVVVVVGYV
utolsó 10 játszma · súlyozva 27 %
Champion pool
18
változatosság 0.97 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Yone 4×Ryze 3×Erősségek
CS / perc?
9.28
▲ +0.52
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 8.75 · 90. percentilis
Arany / perc?
416.10
▲ +18.69
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 397.42 · 83. percentilis
Gyenge pontok
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
3.84
▼ +1.05
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 3. percentilis
KDA?
3.08
▼ −1.69
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 4.77 · 10. percentilis
Sebzésrészesedés?
23 %
▼ −3 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 26 % · 10. percentilis
Ölésrészvétel?
60 %
▼ −4 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 64 % · 10. percentilis
Ward / perc?
0.35
▼ −0.05
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 0.40 · 17. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
47 %
≈ −2 %
átlagos
· A Mid poszt átlaga 49 % · 43. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
1
▲ +18
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga -17 · 57. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
41
▲ +73
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga -32 · 63. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-1.50
≈ −0.50
átlagos
· A Mid poszt átlaga -1.00 · 57. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.06
▲ +0.09
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga -0.03 · 77. percentilis
KDA?
3.08
▼ −1.69
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 4.77 · 10. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
3.84
▼ +1.05
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 3. percentilis
Ölésrészvétel?
60 %
▼ −4 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 64 % · 10. percentilis
Sebzésrészesedés?
23 %
▼ −3 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 26 % · 10. percentilis
CS / perc?
9.28
▲ +0.52
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 8.75 · 90. percentilis
Arany / perc?
416.10
▲ +18.69
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 397.42 · 83. percentilis
Ward / perc?
0.35
▼ −0.05
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 0.40 · 17. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
6.97
▼ −0.42
kissé gyengébb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 7.39 · 37. percentilis
Champion pool mérete?
18
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Mid poszt átlaga 20.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Yone | 4 | 12 % | 50 % | |
| Ryze | 3 | 9 % | 67 % | |
| Yasuo | 2 | 6 % | 100 % | |
| Viktor | 2 | 6 % | 100 % | |
| Ekko | 2 | 6 % | 50 % | |
| Zed | 2 | 6 % | 50 % | |
| Orianna | 2 | 6 % | 50 % | |
| Azir | 2 | 6 % | 50 % | |
| Irelia | 2 | 6 % | 0 % | |
| Aurora | 2 | 6 % | 0 % | |
| Sylas | 2 | 6 % | 0 % | |
| Akali | 1 | 3 % | 100 % | |
| Aurelion Sol | 1 | 3 % | 100 % | |
| Cassiopeia | 1 | 3 % | 100 % | |
| Diana | 1 | 3 % | 0 % | |
| Lissandra | 1 | 3 % | 0 % | |
| Galio | 1 | 3 % | 0 % | |
| Ahri | 1 | 3 % | 0 % |