kyeahoo Mid
Yeahoo Kang · Karmine Corp ·
104 játszma · 62–42 (60 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 15 másik
Mid játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYVVVGYVVVV
utolsó 10 játszma · súlyozva 19 %
Champion pool
17
változatosság 0.94 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Ryze 12×Viktor 8×Anivia 7×Taliyah 7×Ahri 7×Annie 7×Syndra 6×Cassiopeia 6×Erősségek
KDA?
6.01
▲ +1.24
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 4.77 · 90. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
8.83
▲ +1.44
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 7.39 · 90. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
58
▲ +75
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -17 · 83. percentilis
Győzelmi arány?
60 %
▲ +11 %
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 49 % · 90. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.34
▲ −0.45
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 63. percentilis
Gyenge pontok
Ölésrészvétel?
61 %
▼ −3 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 64 % · 17. percentilis
Sebzésrészesedés?
24 %
▼ −2 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 26 % · 17. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
60 %
▲ +11 %
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 49 % · 90. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
58
▲ +75
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga -17 · 83. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
54
▲ +86
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga -32 · 70. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
1.78
▲ +2.78
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga -1.00 · 83. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.02
≈ +0.01
átlagos
· A Mid poszt átlaga -0.03 · 50. percentilis
KDA?
6.01
▲ +1.24
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 4.77 · 90. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.34
▲ −0.45
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 2.79 · 63. percentilis
Ölésrészvétel?
61 %
▼ −3 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 64 % · 17. percentilis
Sebzésrészesedés?
24 %
▼ −2 %
gyenge pont
· A Mid poszt átlaga 26 % · 17. percentilis
CS / perc?
8.84
▲ +0.09
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 8.75 · 57. percentilis
Arany / perc?
403.48
▲ +6.07
kissé jobb az átlagnál
· A Mid poszt átlaga 397.42 · 63. percentilis
Ward / perc?
0.41
≈ +0.01
átlagos
· A Mid poszt átlaga 0.40 · 63. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
8.83
▲ +1.44
kiemelkedően jó
· A Mid poszt átlaga 7.39 · 90. percentilis
Champion pool mérete?
17
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Mid poszt átlaga 20.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Azir | 15 | 14 % | 40 % | |
| Ryze | 12 | 12 % | 58 % | |
| Viktor | 8 | 8 % | 75 % | |
| Orianna | 8 | 8 % | 38 % | |
| Anivia | 7 | 7 % | 100 % | |
| Taliyah | 7 | 7 % | 71 % | |
| Ahri | 7 | 7 % | 71 % | |
| Annie | 7 | 7 % | 71 % | |
| Syndra | 6 | 6 % | 83 % | |
| Cassiopeia | 6 | 6 % | 83 % | |
| Sylas | 5 | 5 % | 60 % | |
| Aurora | 5 | 5 % | 40 % | |
| Galio | 5 | 5 % | 20 % | |
| LeBlanc | 2 | 2 % | 50 % | |
| Akali | 2 | 2 % | 0 % | |
| Twisted Fate | 1 | 1 % | 100 % | |
| Brand | 1 | 1 % | 0 % |