SkewMond Jungle
Rudy Semaan · G2 Esports ·
159 játszma · 83–76 (52 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 14 másik
Jungle játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYGYGYVGYGYGYGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 90 %
Champion pool
24
változatosság 0.88 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Xin Zhao 29×Wukong 13×Vi 12×Skarner 11×Maokai 9×Naafiri 6×Dr. Mundo 6×Zyra 5×Erősségek
Szintkülönbség 15 percnél?
0.38
▲ +0.43
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -0.05 · 96. percentilis
KDA?
7.54
▲ +2.43
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 5.12 · 96. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
1.90
▲ −1.11
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 3.01 · 96. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
248
▲ +297
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -48 · 89. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
7.21
▲ +7.97
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -0.77 · 96. percentilis
CS / perc?
6.97
▲ +0.70
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 6.27 · 89. percentilis
Arany / perc?
387.61
▲ +33.87
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 353.74 · 89. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
94
▲ +123
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -28 · 96. percentilis
Sebzésrészesedés?
18 %
▲ +2 %
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 16 % · 89. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
13.60
▲ +1.51
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 12.10 · 82. percentilis
Ward / perc?
0.33
▲ +0.03
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 0.30 · 82. percentilis
Gyenge pontok
Nincs kiugró gyengeség.
Minden mutató
Győzelmi arány?
52 %
≈ +1 %
átlagos
· A Jungle poszt átlaga 51 % · 68. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
94
▲ +123
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -28 · 96. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
248
▲ +297
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -48 · 89. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
7.21
▲ +7.97
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -0.77 · 96. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.38
▲ +0.43
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -0.05 · 96. percentilis
KDA?
7.54
▲ +2.43
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 5.12 · 96. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
1.90
▲ −1.11
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 3.01 · 96. percentilis
Ölésrészvétel?
71 %
▼ −2 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 72 % · 25. percentilis
Sebzésrészesedés?
18 %
▲ +2 %
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 16 % · 89. percentilis
CS / perc?
6.97
▲ +0.70
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 6.27 · 89. percentilis
Arany / perc?
387.61
▲ +33.87
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 353.74 · 89. percentilis
Ward / perc?
0.33
▲ +0.03
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 0.30 · 82. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
13.60
▲ +1.51
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 12.10 · 82. percentilis
Champion pool mérete?
24
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Jungle poszt átlaga 20.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Xin Zhao | 29 | 18 % | 59 % | |
| Pantheon | 15 | 9 % | 47 % | |
| Wukong | 13 | 8 % | 62 % | |
| Jarvan IV | 13 | 8 % | 38 % | |
| Vi | 12 | 8 % | 58 % | |
| Skarner | 11 | 7 % | 73 % | |
| Maokai | 9 | 6 % | 67 % | |
| Trundle | 8 | 5 % | 38 % | |
| Naafiri | 6 | 4 % | 67 % | |
| Dr. Mundo | 6 | 4 % | 50 % | |
| Poppy | 6 | 4 % | 33 % | |
| Zyra | 5 | 3 % | 60 % | |
| Aatrox | 4 | 3 % | 75 % | |
| Olaf | 4 | 3 % | 50 % | |
| Lee Sin | 4 | 3 % | 50 % | |
| Nocturne | 4 | 3 % | 25 % | |
| Volibear | 3 | 2 % | 33 % | |
| Nasus | 1 | 1 % | 100 % | |
| Zaahen | 1 | 1 % | 0 % | |
| Jayce | 1 | 1 % | 0 % | |
| Lillia | 1 | 1 % | 0 % | |
| Ivern | 1 | 1 % | 0 % | |
| Brand | 1 | 1 % | 0 % | |
| Cho'Gath | 1 | 1 % | 0 % |