Peach Jungle
Mingyu Lee · Fluxo W7M ·
55 játszma · 26–29 (47 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 13 másik
Jungle játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYVVVVVVVGYV
utolsó 10 játszma · súlyozva 20 %
Champion pool
14
változatosság 0.90 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Jarvan IV 10×Xin Zhao 9×Aatrox 8×Wukong 3×Erősségek
CS / perc?
7.34
▲ +1.12
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 6.22 · 96. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
5.69
▲ +7.84
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -2.15 · 96. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.22
▲ +0.29
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -0.07 · 88. percentilis
Sebzésrészesedés?
18 %
▲ +2 %
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 16 % · 88. percentilis
Gyenge pontok
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
4.09
▼ +0.85
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga 3.24 · 12. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
47 %
▼ −7 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 54 % · 35. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-31
≈ +16
átlagos
· A Jungle poszt átlaga -47 · 42. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-6
≈ +51
átlagos
· A Jungle poszt átlaga -58 · 42. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
5.69
▲ +7.84
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -2.15 · 96. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
0.22
▲ +0.29
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga -0.07 · 88. percentilis
KDA?
3.14
▼ −1.56
kissé gyengébb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 4.70 · 35. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
4.09
▼ +0.85
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga 3.24 · 12. percentilis
Ölésrészvétel?
69 %
≈ −0 %
átlagos
· A Jungle poszt átlaga 70 % · 42. percentilis
Sebzésrészesedés?
18 %
▲ +2 %
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 16 % · 88. percentilis
CS / perc?
7.34
▲ +1.12
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 6.22 · 96. percentilis
Arany / perc?
379.01
▲ +23.84
kissé jobb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 355.18 · 65. percentilis
Ward / perc?
0.34
≈ −0.00
átlagos
· A Jungle poszt átlaga 0.34 · 50. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
13.09
▲ +1.75
kissé jobb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 11.34 · 65. percentilis
Champion pool mérete?
14
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Jungle poszt átlaga 13.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Jarvan IV | 10 | 18 % | 60 % | |
| Xin Zhao | 9 | 16 % | 56 % | |
| Aatrox | 8 | 15 % | 50 % | |
| Vi | 7 | 13 % | 43 % | |
| Wukong | 3 | 5 % | 67 % | |
| Pantheon | 3 | 5 % | 33 % | |
| Naafiri | 3 | 5 % | 33 % | |
| Skarner | 2 | 4 % | 50 % | |
| Maokai | 2 | 4 % | 50 % | |
| Nocturne | 2 | 4 % | 50 % | |
| Ambessa | 2 | 4 % | 50 % | |
| Zaahen | 2 | 4 % | 0 % | |
| Dr. Mundo | 1 | 2 % | 0 % | |
| Lee Sin | 1 | 2 % | 0 % |