Lyncas Jungle
Linas Naunčikas · Team Vitality ·
139 játszma · 77–62 (55 %)
ℹ
Minden mutató a hatókörben szereplő 14 másik
Jungle játékoshoz mérve. Poszton kívüli
összehasonlítás nem lenne értelmes: egy support CS/perce és egy mid CS/perce
nem ugyanaz a skála.
Teljesítményprofil ?
a játékos percentilise
szaggatott gyűrű = a poszt átlaga (50. percentilis)
Forma
GYGYGYVVVVGYGYV
utolsó 10 játszma · súlyozva 45 %
Champion pool
25
változatosság 0.86 — széles, nehezen kiszámítható
Biztos pickek ?
Pantheon 19×Wukong 17×Xin Zhao 14×Vi 12×Sejuani 9×Aatrox 7×Maokai 5×Dr. Mundo 4×Erősségek
Ward / perc?
0.33
▲ +0.03
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 0.30 · 75. percentilis
Gyenge pontok
Ölésrészvétel?
69 %
▼ −4 %
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga 72 % · 4. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
10.59
▼ −1.51
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga 12.10 · 11. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.27
▼ −0.23
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga -0.05 · 18. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-5.75
▼ −4.98
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga -0.77 · 11. percentilis
Sebzésrészesedés?
14 %
▼ −1 %
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga 16 % · 25. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-193
▼ −144
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga -48 · 25. percentilis
Minden mutató
Győzelmi arány?
55 %
▲ +4 %
kissé jobb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 51 % · 82. percentilis
Aranykülönbség a sávban 10 percnél?
-97
▼ −69
kissé gyengébb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga -28 · 25. percentilis
Aranykülönbség a sávban 15 percnél?
-193
▼ −144
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga -48 · 25. percentilis
CS-különbség 15 percnél?
-5.75
▼ −4.98
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga -0.77 · 11. percentilis
Szintkülönbség 15 percnél?
-0.27
▼ −0.23
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga -0.05 · 18. percentilis
KDA?
5.90
▲ +0.78
kissé jobb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 5.12 · 75. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
2.56
▲ −0.45
kissé jobb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 3.01 · 82. percentilis
Ölésrészvétel?
69 %
▼ −4 %
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga 72 % · 4. percentilis
Sebzésrészesedés?
14 %
▼ −1 %
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga 16 % · 25. percentilis
CS / perc?
6.14
▼ −0.14
kissé gyengébb az átlagnál
· A Jungle poszt átlaga 6.27 · 39. percentilis
Arany / perc?
351.82
≈ −1.91
átlagos
· A Jungle poszt átlaga 353.74 · 54. percentilis
Ward / perc?
0.33
▲ +0.03
kiemelkedően jó
· A Jungle poszt átlaga 0.30 · 75. percentilis
Ward-rombolás / játszma?
10.59
▼ −1.51
gyenge pont
· A Jungle poszt átlaga 12.10 · 11. percentilis
Champion pool mérete?
25
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A Jungle poszt átlaga 20.
Champion pool
| Champion | Játszma▼ | Arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Pantheon | 19 | 14 % | 63 % | |
| Wukong | 17 | 12 % | 53 % | |
| Jarvan IV | 15 | 11 % | 40 % | |
| Xin Zhao | 14 | 10 % | 50 % | |
| Vi | 12 | 9 % | 50 % | |
| Sejuani | 9 | 6 % | 67 % | |
| Naafiri | 9 | 6 % | 44 % | |
| Aatrox | 7 | 5 % | 71 % | |
| Maokai | 5 | 4 % | 60 % | |
| Dr. Mundo | 4 | 3 % | 100 % | |
| Lee Sin | 4 | 3 % | 75 % | |
| Ivern | 4 | 3 % | 25 % | |
| Skarner | 3 | 2 % | 100 % | |
| Trundle | 3 | 2 % | 67 % | |
| Taliyah | 2 | 1 % | 100 % | |
| Nocturne | 2 | 1 % | 0 % | |
| Jayce | 2 | 1 % | 0 % | |
| Karthus | 1 | 1 % | 100 % | |
| Viego | 1 | 1 % | 100 % | |
| Lillia | 1 | 1 % | 100 % | |
| Qiyana | 1 | 1 % | 100 % | |
| Poppy | 1 | 1 % | 0 % | |
| Zyra | 1 | 1 % | 0 % | |
| Zed | 1 | 1 % | 0 % | |
| Cho'Gath | 1 | 1 % | 0 % |