Liga áttekintő
Tabella, champion meta és posztonkénti élmezőny a betöltött játszmák alapján.
Elemzett játszma
981
517 meccsből
Kék oldal győzelmi aránya
55.2 %
a kék oldal érezhetően előnyben
Átlagos játékhossz
33.9 perc
a liga tempójának mutatója
Patchek
14.1 · 14.11 · 14.12 · 14.13 · 14.15 · 14.2 · 14.5 · 14.6 · 15.1 · 15.10 · 15.15 · 15.16 · 15.17 · 15.18 · 15.2 · 15.3 · 15.6 · 15.7 · 15.8 · 15.9 · 16.1 · 16.10 · 16.14 · 16.15 · 16.16 · 16.17 · 16.2 · 16.3 · 16.6 · 16.7 · 16.8 · 16.9
az elemzett játszmák verziói
Tabella ?
| # | Csapat | Meccs | Meccs % | Játszma | Játszmakülönbség | Erősség (Elo)? | Elemzett játszma? |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | G2 Esports | 87–29 | 75 % | 179–71 | ▲ 108 | 1740 | 247 |
| 2 | Karmine Corp | 66–42 | 61 % | 139–93 | ▲ 46 | 1669 | 232 |
| 3 | Fnatic | 63–46 | 58 % | 125–102 | ▲ 23 | 1497 | 227 |
| 4 | Movistar KOI | 63–54 | 54 % | 133–121 | ▲ 12 | 1616 | 251 |
| 5 | Team Vitality | 50–48 | 51 % | 86–90 | ▼ 4 | 1570 | 175 |
| 6 | GIANTX | 44–56 | 44 % | 83–105 | ▼ 22 | 1507 | 188 |
| 7 | Shifters | 44–54 | 45 % | 80–105 | ▼ 25 | 1388 | 185 |
| 8 | Team Heretics | 32–60 | 35 % | 52–102 | ▼ 50 | 1354 | 153 |
| 9 | SK Gaming | 31–57 | 35 % | 50–91 | ▼ 41 | 1402 | 141 |
| 10 | Natus Vincere | 20–19 | 51 % | 38–45 | ▼ 7 | 1515 | 83 |
| 11 | Rogue | 10–37 | 21 % | 13–45 | ▼ 32 | 1323 | 58 |
| 12 | Los Ratones | 5–6 | 45 % | 5–6 | ▼ 1 | 1498 | 11 |
| 13 | Karmine Corp Blue | 2–9 | 18 % | 2–9 | ▼ 7 | 1422 | 11 |
▲ pozitív játszmakülönbség
▼ negatív
a fejlécre kattintva rendezhetsz
Champion meta ?
| Tier | Champion | Poszt | Pick | Ban | Jelenlét▼ | Győzelem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | Rell | Support | 252 | 0 | 26 % | 45 % |
| B | Ezreal | Bot | 221 | 0 | 23 % | 48 % |
| B | Azir | Mid | 221 | 0 | 23 % | 44 % |
| B | Xin Zhao | Jungle | 213 | 0 | 22 % | 48 % |
| B | K'Sante | Top | 213 | 0 | 22 % | 46 % |
| B | Corki | Bot | 213 | 0 | 22 % | 49 % |
| B | Varus | Bot | 209 | 0 | 21 % | 48 % |
| B | Vi | Jungle | 203 | 0 | 21 % | 48 % |
| B | Rumble | Top | 184 | 0 | 19 % | 51 % |
| B | Nautilus | Support | 177 | 0 | 18 % | 50 % |
| B | Rakan | Support | 177 | 0 | 18 % | 54 % |
| B | Taliyah | Mid | 166 | 0 | 17 % | 49 % |
| B | Alistar | Support | 154 | 0 | 16 % | 49 % |
| C | Kai'Sa | Bot | 141 | 0 | 14 % | 44 % |
| C | Pantheon | Jungle | 136 | 0 | 14 % | 54 % |
| C | Orianna | Mid | 135 | 0 | 14 % | 46 % |
| C | Ambessa | Top | 131 | 0 | 13 % | 47 % |
| C | Sejuani | Jungle | 128 | 0 | 13 % | 50 % |
| C | Jarvan IV | Jungle | 125 | 0 | 13 % | 49 % |
| C | Viktor | Mid | 123 | 0 | 13 % | 60 % |
| C | Ryze | Mid | 118 | 0 | 12 % | 47 % |
| C | Wukong | Jungle | 116 | 0 | 12 % | 47 % |
| C | Gnar | Top | 114 | 0 | 12 % | 46 % |
| C | Ashe | Bot | 111 | 0 | 11 % | 61 % |
| C | Maokai | Jungle | 108 | 0 | 11 % | 36 % |
| C | Jayce | Top | 105 | 0 | 11 % | 46 % |
| C | Zeri | Bot | 105 | 0 | 11 % | 48 % |
| C | Leona | Support | 104 | 0 | 11 % | 54 % |
| C | Jhin | Bot | 100 | 0 | 10 % | 47 % |
| C | Lucian | Bot | 100 | 0 | 10 % | 44 % |
Tier a jelenlét alapján:
S 35%+
A 25%+
B 15%+
C 8%+
D ritka
⚠
Nincs ban-adat, ezért a jelenlét most csak a pickeket tartalmazza.
A banok a Leaguepediáról jönnek — állítsd be a bot fiókot.
Top élmezőny ?
| Játékos | Csapat | Játszma | Forma | Miben erős |
|---|---|---|---|---|
| Photon | Movistar KOI | 46 | GYGYGYVVGYGYGYGYGY | SebzésrészesedésArany / perc |
| Soboro | Fnatic | 22 | GYGYVVVGYVVVGY | CS-különbség 15 percnélSzintkülönbség 15 percnél |
| Canna | Karmine Corp | 214 | GYGYVVVGYVVVV | Ward / percKDA |
| Rooster | Shifters | 66 | VVVVGYVGYGYVV | CS / percÖlésrészvétel |
| Naak Nako | Team Vitality | 129 | GYGYGYVVVVGYGYV | Arany / percCS-különbség 15 percnél |
Jungle élmezőny ?
| Játékos | Csapat | Játszma | Forma | Miben erős |
|---|---|---|---|---|
| SkewMond | G2 Esports | 159 | GYGYGYGYGYVGYGYGYGY | Szintkülönbség 15 percnélKDA |
| Rhilech | Natus Vincere | 75 | VGYVGYVGYVVVGY | CS / percArany / perc |
| Elyoya | Movistar KOI | 251 | GYGYGYVGYGYGYVVV | Ward / percKDA |
| Razork | Fnatic | 227 | GYGYVVVGYVVVGY | Aranykülönbség a sávban 10 percnélSzintkülönbség 15 percnél |
| Yike | Karmine Corp | 281 | GYGYVVVGYVVVV | KDAArany / perc |
Mid élmezőny ?
| Játékos | Csapat | Játszma | Forma | Miben erős |
|---|---|---|---|---|
| Caps | G2 Esports | 247 | GYGYGYGYGYVGYGYGYGY | Szintkülönbség 15 percnélCS-különbség 15 percnél |
| Jojopyun | Movistar KOI | 176 | GYGYGYVGYGYGYVVV | CS-különbség 15 percnélWard / perc |
| kyeahoo | Karmine Corp | 104 | GYGYVVVGYVVVV | KDAWard-rombolás / játszma |
| Humanoid | Team Vitality | 190 | GYGYGYVVVVVVV | Arany / percSebzésrészesedés |
| Poby | Natus Vincere | 100 | VGYVGYVGYVVVGY | CS / percHalál / játszma |
Bot élmezőny ?
| Játékos | Csapat | Játszma | Forma | Miben erős |
|---|---|---|---|---|
| Caliste | Karmine Corp | 193 | GYGYVVVGYVVVV | KDAHalál / játszma |
| Hans Sama | G2 Esports | 247 | GYGYGYGYGYVGYGYGYGY | Aranykülönbség a sávban 10 percnélCS-különbség 15 percnél |
| Upset | Fnatic | 181 | GYGYVVVGYVVVGY | Halál / játszmaÖlésrészvétel |
| Ice | Team Heretics | 167 | VVVVVVVVVV | Szintkülönbség 15 percnélCS-különbség 15 percnél |
| SamD | Natus Vincere | 83 | VGYVGYVGYVVVGY | CS / percArany / perc |
Support élmezőny ?
| Játékos | Csapat | Játszma | Forma | Miben erős |
|---|---|---|---|---|
| Rekkles | Team Vitality | 11 | GYGYGYVVVVGYVGY | Szintkülönbség 15 percnélCS-különbség 15 percnél |
| Fleshy | Team Vitality | 94 | GYGYGYVVVVGYGYV | Ward-rombolás / játszmaAranykülönbség a sávban 15 percnél |
| Busio | Karmine Corp | 104 | GYGYVVVGYVVVV | KDAArany / perc |
| Alvaro | Movistar KOI | 251 | GYGYGYVGYGYGYVVV | Aranykülönbség a sávban 15 percnél |
| IgNar | G2 Esports | 48 | VGYVGYVGYGYGYGYGY | CS / percHalál / játszma |