LR Los Ratones
11 elemzett játszma · 5 győzelem, 6 vereség
(45 %)
erős laning fázisbaron-kontrollmagabiztos lezáráselhúzódó meccsek?
Forma
VVVGYGYGYGYVGYV
utolsó 10 játszma · súlyozva 52 %
Kék oldalon
67 %
4–2
Piros oldalon
20 %
1–4
Átlagos játékhossz
36.4 perc
kék oldalon erősebb
Erősségek ?
Első torony aránya?
75 %
▲ +21 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 54 % · 96. percentilis
Aranykülönbség 10 percnél?
732
▲ +619
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 113 · 96. percentilis
Korai előny aránya?
73 %
▲ +19 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 53 % · 92. percentilis
Ölésmérleg 15 percnél?
1.55
▲ +1.28
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 0.27 · 88. percentilis
Aranykülönbség 15 percnél?
1227
▲ +964
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 264 · 88. percentilis
Baron / játszma?
1.00
▲ +0.22
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 0.78 · 88. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
11.18
▲ −2.05
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 13.23 · 88. percentilis
Előny lezárása?
62 %
▲ +17 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 45 % · 81. percentilis
Aranykülönbség 20 percnél?
1141
▲ +792
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 348 · 88. percentilis
Gyenge pontok ?
Visszakapaszkodás?
0 %
▼ −43 %
gyenge pont
· A liga átlaga 43 % · 4. percentilis
Minden mutató ?
Győzelmi arány?
45 %
≈ +1 %
átlagos
· A liga átlaga 45 % · 42. percentilis
Aranykülönbség 10 percnél?
732
▲ +619
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 113 · 96. percentilis
Aranykülönbség 15 percnél?
1227
▲ +964
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 264 · 88. percentilis
Aranykülönbség 20 percnél?
1141
▲ +792
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 348 · 88. percentilis
Korai előny aránya?
73 %
▲ +19 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 53 % · 92. percentilis
Első torony aránya?
75 %
▲ +21 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 54 % · 96. percentilis
Első sárkány aránya?
45 %
▼ −2 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 48 % · 19. percentilis
Sárkány / játszma?
2.55
≈ +0.05
átlagos
· A liga átlaga 2.49 · 81. percentilis
Baron / játszma?
1.00
▲ +0.22
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 0.78 · 88. percentilis
Torony / játszma?
7.27
▲ +0.66
kissé jobb az átlagnál
· A liga átlaga 6.62 · 81. percentilis
Ölés / játszma?
13.27
▼ −1.01
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 14.28 · 27. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
11.18
▲ −2.05
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 13.23 · 88. percentilis
Ölésmérleg 15 percnél?
1.55
▲ +1.28
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 0.27 · 88. percentilis
Előny lezárása?
62 %
▲ +17 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 45 % · 81. percentilis
Visszakapaszkodás?
0 %
▼ −43 %
gyenge pont
· A liga átlaga 43 % · 4. percentilis
Késői játék?
44 %
≈ −1 %
átlagos
· A liga átlaga 45 % · 42. percentilis
Átlagos játékhossz?
36.4 perc
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A liga átlaga 34.2 perc.
Kék oldal aránya?
55 %
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A liga átlaga 51 %.
Leggyakoribb pickek ?
| Champion | Játszma▼ | Pick arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Aphelios | 3 | 27 % | 67 % | |
| Azir | 3 | 27 % | 33 % | |
| Alistar | 3 | 27 % | 0 % | |
| K'Sante | 2 | 18 % | 100 % | |
| Neeko | 2 | 18 % | 100 % | |
| Rumble | 2 | 18 % | 50 % | |
| Ryze | 2 | 18 % | 50 % | |
| Lulu | 2 | 18 % | 50 % | |
| Vi | 2 | 18 % | 50 % | |
| Taliyah | 2 | 18 % | 50 % | |
| Yone | 2 | 18 % | 50 % | |
| Xin Zhao | 2 | 18 % | 50 % | |
| Yunara | 2 | 18 % | 50 % | |
| Gnar | 2 | 18 % | 0 % | |
| Wukong | 2 | 18 % | 0 % | |
| Aatrox | 1 | 9 % | 100 % | |
| Jarvan IV | 1 | 9 % | 100 % | |
| Ezreal | 1 | 9 % | 100 % | |
| Karma | 1 | 9 % | 100 % | |
| Nidalee | 1 | 9 % | 100 % |