FNC Fnatic
227 elemzett játszma · 123 győzelem, 104 vereség
(54 %)
gyenge korai játékobjektíva-fókuszgyors meccsek?
Forma
GYGYVVVGYVVVGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 38 %
Kék oldalon
63 %
68–40
Piros oldalon
46 %
55–64
Átlagos játékhossz
33.5 perc
kék oldalon erősebb
Erősségek ?
Első sárkány aránya?
56 %
▲ +8 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 48 % · 96. percentilis
Gyenge pontok ?
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
14.86
▼ +1.63
gyenge pont
· A liga átlaga 13.23 · 12. percentilis
Baron / játszma?
0.63
▼ −0.15
gyenge pont
· A liga átlaga 0.78 · 4. percentilis
Torony / játszma?
5.74
▼ −0.87
gyenge pont
· A liga átlaga 6.62 · 12. percentilis
Aranykülönbség 20 percnél?
-473
▼ −822
gyenge pont
· A liga átlaga 348 · 12. percentilis
Minden mutató ?
Győzelmi arány?
54 %
▲ +10 %
kissé jobb az átlagnál
· A liga átlaga 45 % · 81. percentilis
Aranykülönbség 10 percnél?
-86
▼ −199
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 113 · 19. percentilis
Aranykülönbség 15 percnél?
-201
▼ −465
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 264 · 12. percentilis
Aranykülönbség 20 percnél?
-473
▼ −822
gyenge pont
· A liga átlaga 348 · 12. percentilis
Korai előny aránya?
48 %
▼ −5 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 53 % · 27. percentilis
Első torony aránya?
51 %
▼ −3 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 54 % · 58. percentilis
Első sárkány aránya?
56 %
▲ +8 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 48 % · 96. percentilis
Sárkány / játszma?
2.26
▼ −0.23
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 2.49 · 12. percentilis
Baron / játszma?
0.63
▼ −0.15
gyenge pont
· A liga átlaga 0.78 · 4. percentilis
Torony / játszma?
5.74
▼ −0.87
gyenge pont
· A liga átlaga 6.62 · 12. percentilis
Ölés / játszma?
13.73
▼ −0.55
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 14.28 · 50. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
14.86
▼ +1.63
gyenge pont
· A liga átlaga 13.23 · 12. percentilis
Ölésmérleg 15 percnél?
0.13
▼ −0.14
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 0.27 · 58. percentilis
Előny lezárása?
58 %
▲ +12 %
kissé jobb az átlagnál
· A liga átlaga 45 % · 73. percentilis
Visszakapaszkodás?
49 %
▲ +6 %
kissé jobb az átlagnál
· A liga átlaga 43 % · 65. percentilis
Késői játék?
51 %
▲ +6 %
kissé jobb az átlagnál
· A liga átlaga 45 % · 73. percentilis
Átlagos játékhossz?
33.5 perc
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A liga átlaga 34.2 perc.
Kék oldal aránya?
48 %
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A liga átlaga 51 %.
Leggyakoribb pickek ?
| Champion | Játszma▼ | Pick arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Ezreal | 31 | 14 % | 55 % | |
| Alistar | 26 | 11 % | 58 % | |
| K'Sante | 26 | 11 % | 54 % | |
| Corki | 26 | 11 % | 46 % | |
| Xin Zhao | 26 | 11 % | 38 % | |
| Azir | 25 | 11 % | 44 % | |
| Sejuani | 24 | 11 % | 71 % | |
| Rell | 24 | 11 % | 50 % | |
| Rakan | 23 | 10 % | 65 % | |
| Varus | 23 | 10 % | 52 % | |
| Nautilus | 21 | 9 % | 43 % | |
| Maokai | 20 | 9 % | 65 % | |
| Taliyah | 18 | 8 % | 56 % | |
| Ryze | 17 | 7 % | 65 % | |
| Jhin | 17 | 7 % | 47 % | |
| Pantheon | 17 | 7 % | 41 % | |
| Xayah | 16 | 7 % | 56 % | |
| Jarvan IV | 14 | 6 % | 79 % | |
| Braum | 14 | 6 % | 71 % | |
| Ambessa | 14 | 6 % | 71 % |