G2 G2 Esports
247 elemzett játszma · 159 győzelem, 88 vereség
(64 %)
gyenge korai játékmagabiztos lezárásvisszakapaszkodóerős késői játékgyors meccsek?
Forma
GYGYGYGYGYVGYGYGYGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 90 %
Kék oldalon
68 %
82–38
Piros oldalon
61 %
77–50
Átlagos játékhossz
33.4 perc
kék oldalon erősebb
Erősségek ?
Győzelmi arány?
64 %
▲ +20 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 45 % · 96. percentilis
Előny lezárása?
67 %
▲ +22 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 45 % · 96. percentilis
Késői játék?
62 %
▲ +17 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 45 % · 88. percentilis
Visszakapaszkodás?
62 %
▲ +19 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 43 % · 96. percentilis
Gyenge pontok ?
Torony / játszma?
5.49
▼ −1.13
gyenge pont
· A liga átlaga 6.62 · 4. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
14.76
▼ +1.53
gyenge pont
· A liga átlaga 13.23 · 19. percentilis
Aranykülönbség 20 percnél?
-508
▼ −856
gyenge pont
· A liga átlaga 348 · 4. percentilis
Baron / játszma?
0.64
▼ −0.13
gyenge pont
· A liga átlaga 0.78 · 12. percentilis
Sárkány / játszma?
2.21
▼ −0.29
gyenge pont
· A liga átlaga 2.49 · 4. percentilis
Aranykülönbség 15 percnél?
-250
▼ −513
gyenge pont
· A liga átlaga 264 · 4. percentilis
Korai előny aránya?
46 %
▼ −8 %
gyenge pont
· A liga átlaga 53 % · 12. percentilis
Minden mutató ?
Győzelmi arány?
64 %
▲ +20 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 45 % · 96. percentilis
Aranykülönbség 10 percnél?
-81
▼ −194
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 113 · 27. percentilis
Aranykülönbség 15 percnél?
-250
▼ −513
gyenge pont
· A liga átlaga 264 · 4. percentilis
Aranykülönbség 20 percnél?
-508
▼ −856
gyenge pont
· A liga átlaga 348 · 4. percentilis
Korai előny aránya?
46 %
▼ −8 %
gyenge pont
· A liga átlaga 53 % · 12. percentilis
Első torony aránya?
48 %
▼ −6 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 54 % · 19. percentilis
Első sárkány aránya?
48 %
≈ −0 %
átlagos
· A liga átlaga 48 % · 27. percentilis
Sárkány / játszma?
2.21
▼ −0.29
gyenge pont
· A liga átlaga 2.49 · 4. percentilis
Baron / játszma?
0.64
▼ −0.13
gyenge pont
· A liga átlaga 0.78 · 12. percentilis
Torony / játszma?
5.49
▼ −1.13
gyenge pont
· A liga átlaga 6.62 · 4. percentilis
Ölés / játszma?
12.98
▼ −1.30
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 14.28 · 12. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
14.76
▼ +1.53
gyenge pont
· A liga átlaga 13.23 · 19. percentilis
Ölésmérleg 15 percnél?
-0.17
▼ −0.44
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 0.27 · 27. percentilis
Előny lezárása?
67 %
▲ +22 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 45 % · 96. percentilis
Visszakapaszkodás?
62 %
▲ +19 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 43 % · 96. percentilis
Késői játék?
62 %
▲ +17 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 45 % · 88. percentilis
Átlagos játékhossz?
33.4 perc
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A liga átlaga 34.2 perc.
Kék oldal aránya?
49 %
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A liga átlaga 51 %.
Leggyakoribb pickek ?
| Champion | Játszma▼ | Pick arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Ezreal | 35 | 14 % | 60 % | |
| Azir | 34 | 14 % | 62 % | |
| Varus | 30 | 12 % | 60 % | |
| Corki | 29 | 12 % | 83 % | |
| K'Sante | 28 | 11 % | 61 % | |
| Xin Zhao | 24 | 10 % | 88 % | |
| Rell | 24 | 10 % | 71 % | |
| Nautilus | 23 | 9 % | 70 % | |
| Rakan | 21 | 9 % | 71 % | |
| Alistar | 21 | 9 % | 52 % | |
| Leona | 21 | 9 % | 48 % | |
| Vi | 20 | 8 % | 85 % | |
| Lucian | 20 | 8 % | 50 % | |
| Ashe | 18 | 7 % | 67 % | |
| Ambessa | 17 | 7 % | 71 % | |
| Sejuani | 17 | 7 % | 47 % | |
| Orianna | 16 | 6 % | 75 % | |
| Rumble | 16 | 6 % | 75 % | |
| Skarner | 16 | 6 % | 69 % | |
| Viktor | 16 | 6 % | 62 % |