RGE Rogue
58 elemzett játszma · 13 győzelem, 45 vereség
(22 %)
objektíva-fókuszelszórja az előnytelhúzódó meccsek?
Forma
VVVVVGYVVVV
utolsó 10 játszma · súlyozva 10 %
Kék oldalon
19 %
5–22
Piros oldalon
26 %
8–23
Átlagos játékhossz
35.0 perc
piros oldalon erősebb
Erősségek ?
Torony / játszma?
8.45
▲ +1.83
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 6.62 · 88. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
10.60
▲ −2.62
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 13.23 · 96. percentilis
Sárkány / játszma?
2.86
▲ +0.37
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 2.49 · 88. percentilis
Baron / játszma?
0.91
▲ +0.14
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 0.78 · 81. percentilis
Gyenge pontok ?
Győzelmi arány?
22 %
▼ −22 %
gyenge pont
· A liga átlaga 45 % · 12. percentilis
Előny lezárása?
18 %
▼ −27 %
gyenge pont
· A liga átlaga 45 % · 12. percentilis
Késői játék?
30 %
▼ −15 %
gyenge pont
· A liga átlaga 45 % · 12. percentilis
Visszakapaszkodás?
30 %
▼ −13 %
gyenge pont
· A liga átlaga 43 % · 12. percentilis
Minden mutató ?
Győzelmi arány?
22 %
▼ −22 %
gyenge pont
· A liga átlaga 45 % · 12. percentilis
Aranykülönbség 10 percnél?
218
▲ +105
kissé jobb az átlagnál
· A liga átlaga 113 · 81. percentilis
Aranykülönbség 15 percnél?
454
▲ +191
kissé jobb az átlagnál
· A liga átlaga 264 · 81. percentilis
Aranykülönbség 20 percnél?
911
▲ +562
kissé jobb az átlagnál
· A liga átlaga 348 · 81. percentilis
Korai előny aránya?
57 %
▲ +3 %
kissé jobb az átlagnál
· A liga átlaga 53 % · 81. percentilis
Első torony aránya?
57 %
▲ +3 %
kissé jobb az átlagnál
· A liga átlaga 54 % · 81. percentilis
Első sárkány aránya?
50 %
▲ +2 %
kissé jobb az átlagnál
· A liga átlaga 48 % · 65. percentilis
Sárkány / játszma?
2.86
▲ +0.37
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 2.49 · 88. percentilis
Baron / játszma?
0.91
▲ +0.14
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 0.78 · 81. percentilis
Torony / játszma?
8.45
▲ +1.83
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 6.62 · 88. percentilis
Ölés / játszma?
14.79
▲ +0.51
kissé jobb az átlagnál
· A liga átlaga 14.28 · 73. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
10.60
▲ −2.62
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 13.23 · 96. percentilis
Ölésmérleg 15 percnél?
0.28
≈ +0.01
átlagos
· A liga átlaga 0.27 · 65. percentilis
Előny lezárása?
18 %
▼ −27 %
gyenge pont
· A liga átlaga 45 % · 12. percentilis
Visszakapaszkodás?
30 %
▼ −13 %
gyenge pont
· A liga átlaga 43 % · 12. percentilis
Késői játék?
30 %
▼ −15 %
gyenge pont
· A liga átlaga 45 % · 12. percentilis
Átlagos játékhossz?
35.0 perc
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A liga átlaga 34.2 perc.
Kék oldal aránya?
47 %
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A liga átlaga 51 %.
Leggyakoribb pickek ?
| Champion | Játszma▼ | Pick arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Rell | 16 | 28 % | 31 % | |
| Vi | 9 | 16 % | 11 % | |
| Taliyah | 9 | 16 % | 11 % | |
| Varus | 8 | 14 % | 25 % | |
| Rakan | 8 | 14 % | 12 % | |
| Sejuani | 7 | 12 % | 14 % | |
| K'Sante | 7 | 12 % | 0 % | |
| Zeri | 6 | 10 % | 17 % | |
| Kai'Sa | 6 | 10 % | 0 % | |
| Kalista | 5 | 9 % | 40 % | |
| Maokai | 5 | 9 % | 0 % | |
| Corki | 5 | 9 % | 0 % | |
| Jayce | 4 | 7 % | 25 % | |
| Xin Zhao | 4 | 7 % | 25 % | |
| Aphelios | 4 | 7 % | 25 % | |
| Orianna | 4 | 7 % | 0 % | |
| Alistar | 4 | 7 % | 0 % | |
| Viktor | 3 | 5 % | 67 % | |
| Miss Fortune | 3 | 5 % | 33 % | |
| Akali | 3 | 5 % | 33 % |