KCB Karmine Corp Blue
11 elemzett játszma · 2 győzelem, 9 vereség
(18 %)
korai agresszióobjektíva-fókuszbaron-kontrollelszórja az előnyt?
Forma
GYVVVVVVVVGY
utolsó 10 játszma · súlyozva 23 %
Kék oldalon
29 %
2–5
Piros oldalon
0 %
0–4
Átlagos játékhossz
34.2 perc
kék oldalon erősebb
Erősségek ?
Ölés / játszma?
20.18
▲ +5.90
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 14.28 · 96. percentilis
Sárkány / játszma?
3.45
▲ +0.96
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 2.49 · 96. percentilis
Aranykülönbség 20 percnél?
2903
▲ +2554
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 348 · 96. percentilis
Aranykülönbség 15 percnél?
1888
▲ +1625
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 264 · 96. percentilis
Ölésmérleg 15 percnél?
1.64
▲ +1.37
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 0.27 · 96. percentilis
Baron / játszma?
1.09
▲ +0.31
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 0.78 · 96. percentilis
Torony / játszma?
8.64
▲ +2.02
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 6.62 · 96. percentilis
Korai előny aránya?
73 %
▲ +19 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 53 % · 92. percentilis
Aranykülönbség 10 percnél?
656
▲ +543
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 113 · 88. percentilis
Első torony aránya?
70 %
▲ +16 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 54 % · 88. percentilis
Gyenge pontok ?
Első sárkány aránya?
27 %
▼ −21 %
gyenge pont
· A liga átlaga 48 % · 4. percentilis
Késői játék?
12 %
▼ −33 %
gyenge pont
· A liga átlaga 45 % · 4. percentilis
Győzelmi arány?
18 %
▼ −26 %
gyenge pont
· A liga átlaga 45 % · 4. percentilis
Előny lezárása?
12 %
▼ −33 %
gyenge pont
· A liga átlaga 45 % · 4. percentilis
Minden mutató ?
Győzelmi arány?
18 %
▼ −26 %
gyenge pont
· A liga átlaga 45 % · 4. percentilis
Aranykülönbség 10 percnél?
656
▲ +543
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 113 · 88. percentilis
Aranykülönbség 15 percnél?
1888
▲ +1625
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 264 · 96. percentilis
Aranykülönbség 20 percnél?
2903
▲ +2554
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 348 · 96. percentilis
Korai előny aránya?
73 %
▲ +19 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 53 % · 92. percentilis
Első torony aránya?
70 %
▲ +16 %
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 54 % · 88. percentilis
Első sárkány aránya?
27 %
▼ −21 %
gyenge pont
· A liga átlaga 48 % · 4. percentilis
Sárkány / játszma?
3.45
▲ +0.96
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 2.49 · 96. percentilis
Baron / játszma?
1.09
▲ +0.31
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 0.78 · 96. percentilis
Torony / játszma?
8.64
▲ +2.02
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 6.62 · 96. percentilis
Ölés / játszma?
20.18
▲ +5.90
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 14.28 · 96. percentilis
Halál / játszma (kevesebb a jobb)?
12.36
▲ −0.86
kissé jobb az átlagnál
· A liga átlaga 13.23 · 73. percentilis
Ölésmérleg 15 percnél?
1.64
▲ +1.37
kiemelkedően jó
· A liga átlaga 0.27 · 96. percentilis
Előny lezárása?
12 %
▼ −33 %
gyenge pont
· A liga átlaga 45 % · 4. percentilis
Visszakapaszkodás?
33 %
▼ −10 %
kissé gyengébb az átlagnál
· A liga átlaga 43 % · 19. percentilis
Késői játék?
12 %
▼ −33 %
gyenge pont
· A liga átlaga 45 % · 4. percentilis
Átlagos játékhossz?
34.2 perc
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A liga átlaga 34.2 perc.
Kék oldal aránya?
64 %
Tájékoztató mutató — nem értékelhető jó/rossz tengelyen.
A liga átlaga 51 %.
Leggyakoribb pickek ?
| Champion | Játszma▼ | Pick arány | Győzelem | |
|---|---|---|---|---|
| Azir | 6 | 55 % | 17 % | |
| Alistar | 6 | 55 % | 0 % | |
| Sion | 4 | 36 % | 25 % | |
| Yunara | 4 | 36 % | 0 % | |
| Rumble | 3 | 27 % | 0 % | |
| Jarvan IV | 2 | 18 % | 100 % | |
| Ambessa | 2 | 18 % | 0 % | |
| Xin Zhao | 2 | 18 % | 0 % | |
| Aphelios | 2 | 18 % | 0 % | |
| Taliyah | 2 | 18 % | 0 % | |
| Rakan | 2 | 18 % | 0 % | |
| Kai'Sa | 1 | 9 % | 100 % | |
| Nautilus | 1 | 9 % | 100 % | |
| Volibear | 1 | 9 % | 100 % | |
| Ryze | 1 | 9 % | 100 % | |
| Corki | 1 | 9 % | 100 % | |
| Nami | 1 | 9 % | 100 % | |
| Skarner | 1 | 9 % | 0 % | |
| Poppy | 1 | 9 % | 0 % | |
| Orianna | 1 | 9 % | 0 % |